Vārda dienu svin: Ineta, Inta, Intra
   


Skrundas jaunieši viesojas Brocēnu brīvprātīgo darbnīcā :: 04.05.2013 07:35:47

Skrundas jaunieši, kuri līdz šim aktīvi iesaistījušies Skrundas jauniešu centra aktivitātēs, 25.aprīlī devās ciemos pie Brocēnu jauniešiem, kuri, savas iniciatīvas vadīti, izveidojuši Brīvprātīgo jauniešu radošo darbnīcu. Ņemot vērā, ka skrundenieki uzsākuši brīvprātīgā darba kustību, brauciena mērķis galvenokārt bija pieredzes apmaiņa un sadarbības iespēju plānošana, kā arī sadraudzības veicināšana.

Brocēnieši bija parūpējušies, lai ikviens brauciena dalībnieks dotos mājās ar jaukām sajūtām un brīnišķīgām atmiņām.
Sākotnēji, lai labāk iepazītos, spēlējām saliedētības spēles. „Ledus” ātri vien tika lauzts un turpmākajās aktivitātēs visi līdzdarbojās jau kā seni paziņas. Ņemot talkā tēju un gardumus, dalījāmies pieredzē, kā tiek organizēts brīvprātīgais darbs abos novados. Pēc sarunām radās sajūta, ka arvien vairāk jauniešu atzīst brīvprātīgā darba nozīmību, kā arī priecē tas, ka brīvprātīgo kustību atbalsta arvien vairāk iestādes un uzņēmumi, ar kuriem ar laiku veidojas regulāra sadarbība.


Pēc nopietnām sarunām sekoja aktīvākā pasākuma daļa- devāmies orientēšanās spēlē „Bročus pazīsti?” Lai nokļūtu no punkta uz punktu, devāmies rikšiem, jo jāuzspēj bija viss- gan meklēt norādes, gan zīmēt un veidot savus vārdus, gan arī padejot. Nu esam apguvuši jaunus deju soļus, un, kas zin’, varbūt nākamais sadraudzības pasākums noritēs deju ritmos.
Apsekojuši Brocēnu interesantākās vietas un pieturas punktus, Cieceres ezera krastā vērojām saulrietu, kūrām lielu ugunskuru, ap kuru cepām desiņas, spēlējām spēles un nodevāmies dziļākām un varbūt ne tik nopietnām pārdomām par dzīvi, palīgā ņemot psiholoģes Kristīnes Makas grāmatu, kas vedināja katram no mums padomāt par nākotni, par iecerēm, par savām iespējām un vēlmēm.


Vakara noslēgumā Brocēnu brīvprātīgo jauniešu radošajā darbnīcā sasēduši, uz spilveniem baudījām kino vakaru. Pēcpusdiena paskrēja vēja spārniem. Mājup ceļā Skrundas jaunieši kaldināja plānus, ka drīzumā arī mums jāuzņem viesos brocēnieši, jo vakara noslēgumā tika apkopots varen daudz ideju, ko kopā pasākt.


Paldies Brocēnu jauniešiem un īpaši Brocēnu novada pašvaldības jaunatnes lietu speciālistei Kristīnei Lieldaudzietei.

Teksts- Baiba Eversone
Foto no Kristīnes Lieldaudzietes arhīva

Komentāri
Šobrīd nav izveidots neviens komentārs.
<<< Iepriekšējā lapa 1 Nākamā lapa>>>

Pievienot komentāru
Vārds
Atcerēties mani
CAPTCHA
Ievadiet drošības kodu
:: Komentārs::
Bold Italic Underline Strikethrough Subscript Superscript Font color Font Family Font Size Left Align Center Align Right Align Teletype Horizontal Line Marquee Quote Flash Image Image E-mail link hyperlink List
Atlikušo simbolu skaits
Powered by Fusion News © 2006 - 2010, FusionNews.net.

Skrundas novada pašvaldība, Raiņa iela 11, Skrunda, LV-3326, Tel. 63331555, Fax. 63350452, E-pasts dome@skrunda.lv