Vārda dienu svin: Henriks, Henrihs, Heinrihs, Egija, Egmonts, Egons
   


„Beach Ball 2011” Skrundas posms :: 11.07.2011 22:35:50

Svētdien, 10.jūlijā visas dienas garumā Skrundas vidusskolas smilšu laukumos valdīja pludmales volejbols. Te notika atklātā amatieru čempionāta pludmales volejbolā vīriešiem „Beach Ball 2011” 5.posms. Šāds čempionāts tiek rīkots pirmo reizi un ar atbalstītāju palīdzību tas notiek 15 posmos visā Latvijā. Skrundā šo iespēju izmantoja 12 pāru.

Tā kā šis ir volejbola amatieru čempionāts, tad tajā piedalīties varēja visi tie, kuri neatrodas pludmales volejbola reitingu pirmajās 60 vietās.
Starp spraigajām spēlēm tika izspēlētas arī atbalstītāju sagādātās balvas dažādos skatītāju konkursos.
Karstajā saulē komandas neatlaidīgi cīnījās par katra seta uzvaru. Kad visas spēles ir izspēlētas, dienas beigās zināmi arī čempionāta 5. posma uzvarētāji.


Trešo vietu un pasākuma atbalstītāju balvas ieguva komanda no Saldus , kurā spēlēja Jānis Riņķis un Māris Točs. Otro vietu un ceļazīmi uz finālu Rīgā, kur par 500 latu lielu naudas balvu cīnīsies meistarīgākie pludmales volejbola spēlētāji , izcīnīja Andis Maksimovs un Jānis Jerumanis juniors, bet pirmajā vietā Artis Ļutkus un Māris Grīnbergs.
Novēlam ar tādu pašu sparu gatavoties lielajam finālam Rīgā!

Teksts un foto - Aivita Emerberga

Komentāri
Šobrīd nav izveidots neviens komentārs.
<<< Iepriekšējā lapa 1 Nākamā lapa>>>

Pievienot komentāru
Vārds
Atcerēties mani
CAPTCHA
Ievadiet drošības kodu
:: Komentārs::
Bold Italic Underline Strikethrough Subscript Superscript Font color Font Family Font Size Left Align Center Align Right Align Teletype Horizontal Line Marquee Quote Flash Image Image E-mail link hyperlink List
Atlikušo simbolu skaits
Powered by Fusion News © 2006 - 2010, FusionNews.net.

Skrundas novada pašvaldība, Raiņa iela 11, Skrunda, LV-3326, Tel. 63331555, Fax. 63350452, E-pasts dome@skrunda.lv