Vārda dienu svin: Lija, Olīvija, Olivers
   


Futbola ģenerāļa kauss paliek Skrundā :: 07.08.2011 16:39:00

6.augustā Skrundas vidusskolas sporta laukumā notika Triju zvaigžņu ordeņa kavaliera, futbola ģenerāļa Jura Redliha- Raiskuma ceļojošā kausa izcīņa minifutbolā.

Šogad par kausu cīnījās piecas komandas- no Krotes (Priekules novads), iepriekšējā gada uzvarētāji no Aizputes pagasta, un trīs vietējās komandas no Skrundas.

Kad komandas katra ar katru bija izspēlējušas, bija zināma arī šī gada labākā komanda, kura uz gadu tika pie ceļojošā kausa- un tā ir Skrunda.
Komandā spēlēja Deniss Vitkovskis, Artis Dziemids, Valdis Zvaričs, Oskars Miķelsons, Artjoms Zaharovs, Jānis Fišmeisters, Elvijs Dubers, Agris Jansons un Mārtiņš Bartašus. Otrajā vietā Aizputes pagasta komanda, bet trešajā- komanda no Krotes.


Tiesneša skatījumā labākā spēlētāja tituls šogad tika skrundeniekam Dāvim Fjodorovam.


Šis turnīrs tika organizēts jau otro gadu ar mērķi-spēlējot futbolu, pieminēt pirms 121 gada Skrundas pagastā dzimušo neatkarīgās Latvijas labāko futbola organizatoru un tiesnesi J. Redlihu- Raiskumu, kurš savas dzīves lielāko daļu veltījis Latvijas armijai, sasniedzot pulkvežleitinanta dienesta pakāpi. Daudzi viņu dēvēja par futbola ģenerāli, arī par latviešu futbola tēvu, kas 1923. gadā dibināja Rīgas futbola klubu (RFK) un to vadīja līdz pat 1936. gadam. RFK futbolisti astoņas reizes kļuva par Latvijas meistarsacīkšu uzvarētājiem.


 J.Redliha- Raiskuma ceļojošo kausu savā īpašumā uz visiem laikiem iegūs komanda, kura piemiņas turnīrā uzvarēs trīs gadus pēc kārtas.

Teksts un foto- Aivita Emerberga
 

Komentāri
Šobrīd nav izveidots neviens komentārs.
<<< Iepriekšējā lapa 1 Nākamā lapa>>>

Pievienot komentāru
Vārds
Atcerēties mani
CAPTCHA
Ievadiet drošības kodu
:: Komentārs::
Bold Italic Underline Strikethrough Subscript Superscript Font color Font Family Font Size Left Align Center Align Right Align Teletype Horizontal Line Marquee Quote Flash Image Image E-mail link hyperlink List
Atlikušo simbolu skaits
Powered by Fusion News © 2006 - 2010, FusionNews.net.

Skrundas novada pašvaldība, Raiņa iela 11, Skrunda, LV-3326, Tel. 63331555, Fax. 63350452, E-pasts dome@skrunda.lv