Vārda dienu svin: Margots, Igors, Ingvars
   


Pankūku pēcpusdiena Nīkrācē :: 17.10.2011 12:53:26

13. oktobrī Nīkrāces saieta namā Gardēžu klubiņš aicināja ikvienu uz rīvēto kartupeļu pankūku pēcpusdienu. Ģimenes atbalsta centra vadītāja Inese Ivāne stāstīja par kartupeļa vēsturi. Patiesībā kartupelis ir unikāls dārzenis ar augstu uzturvērtību. To var izmantot gan kā pārtikas produktu, gan kā ārstniecības līdzekli, gan kā kosmētikā lietojamu produktu. Tad sākās pasākuma “garšīgākā” daļa.

Tika gatavotas dažāda veida kartupeļu pankūkas, piemēram, ar sieru, ar speķi, ar malto gaļu. Katrs interesents bija jau pagatavojis ēdienu, piedāvāja nobaudīt un stāstīja, kā tas gatavojams. Savukārt daži bija sagatavojuši sarīvēto kartupeļu masu un ēdiens tika gatavots uz vietas. Cilvēki bija ieradušies, lai uzzinātu jaunas kartupeļu pankūku receptes un lai padalītos ar savu pieredzi par pankūkām.

Teksts - Elīna Ozola, biedrības „Ventas krasti” brīvprātīgā darbiniece
Foto - Elīna Ozola un Ņina Puškareva

Komentāri
Šobrīd nav izveidots neviens komentārs.
<<< Iepriekšējā lapa 1 Nākamā lapa>>>

Pievienot komentāru
Vārds
Atcerēties mani
CAPTCHA
Ievadiet drošības kodu
:: Komentārs::
Bold Italic Underline Strikethrough Subscript Superscript Font color Font Family Font Size Left Align Center Align Right Align Teletype Horizontal Line Marquee Quote Flash Image Image E-mail link hyperlink List
Atlikušo simbolu skaits
Powered by Fusion News © 2006 - 2010, FusionNews.net.

Skrundas novada pašvaldība, Raiņa iela 11, Skrunda, LV-3326, Tel. 63331555, Fax. 63350452, E-pasts dome@skrunda.lv