Vārda dienu svin: Aisma, Askolds
   


Pasākumiem bagāta nedēļa aizvadīta Skrundas bērnu bibliotēkā :: 26.10.2011 13:11:47

17.oktobra rītā mazie PII „Liepziediņš” audzēkņi pirmo reizi apciemoja bibliotēku. Kā sveicienu viņi bija iemācījušies latviešu tautas dziesmu, jo oktobris ir Krišjāņa Barona jubilejas mēnesis un bibliotēkā notiek tautasdziesmiņas svētki visiem mazajiem „liepziediņiem”. Ar dziesmām, dejām un rotaļām tika suminātas tautas dziesmiņas par darbu, rudeni, kokiem un dārzeņiem trīs dienu garumā.

Ceturtdien bibliotēkas darbinieces apmeklēja semināru jaunajā Kuldīgas bibliotēkā, bet piektdiena tika veltīta ceturtklasniekiem, kuri ieradās bibliotēkā uz pasākumu „Visa laba labībiņa”. Risinot krustvārdu mīklu, bērniem bija iespēja iepazīt labības daudzveidību, uzzināt, kura no tām mīl ziemas aukstumu, kuru izmanto baltmaizes cepšanā, kurai labībai ir visgarākais akots un vēl daudz citu interesantu faktu.

Teksts- Inga Zalgaucka
Foto- Inga Zalgaucka, Daina Veita

Komentāri
Šobrīd nav izveidots neviens komentārs.
<<< Iepriekšējā lapa 1 Nākamā lapa>>>

Pievienot komentāru
Vārds
Atcerēties mani
CAPTCHA
Ievadiet drošības kodu
:: Komentārs::
Bold Italic Underline Strikethrough Subscript Superscript Font color Font Family Font Size Left Align Center Align Right Align Teletype Horizontal Line Marquee Quote Flash Image Image E-mail link hyperlink List
Atlikušo simbolu skaits
Powered by Fusion News © 2006 - 2010, FusionNews.net.

Skrundas novada pašvaldība, Raiņa iela 11, Skrunda, LV-3326, Tel. 63331555, Fax. 63350452, E-pasts dome@skrunda.lv