Vārda dienu svin: Lija, Olīvija, Olivers
   


Veselības nedēļa "MOVE Week" 21.09.–27.09.2015 :: 02.09.2015 09:38:49

Kamēr gatavošanās Eiropas Sporta nedēļai rit pilnā sparā, Latvijas Tautas sporta asociācija aicina arī šogad iekustināt Latviju un piedalīties Veselības nedēļas jeb MOVE Week 2015 pasākumu organizēšanā. Šogad tā notiks no 21.- 27. septembrim.

Latvijas Tautas sporta asociācija (LTSA) aicina pašvaldības, privātpersonas, nevalstiskās organizācijas, skolas, sporta klubus, uzņēmumus visā Latvijā iesaistīties Starptautiskajā veselības nedēļā jeb MOVE Week, kas norisināsies no 21.-27. septembrim visā Latvijā starptautiska projekta “NowWeMOVE” ietvaros.

Kas ir Veselības nedēļa jeb MOVE Week

“NowWeMOVE” ir lielākā Eiropas “sports visiem” kampaņa, kuras vīzija ir līdz 2020. gadam iesaistīt fiziskajās aktivitātēs par 100 miljoniem vairāk eiropiešu. Projekta mērķis ir popularizēt veselīgu dzīvesveidu un iesaistīt pēc iespējas vairāk cilvēku sportiskās, veselīgās un fiziskās aktivitātēs. NowWeMOVE projektu jau ceturto gadu organizē Starptautiskā Sporta un kultūras asociācija (ISCA) sadarbībā ar Eiropas valstu tautas sporta (sports visiem) nacionālajām organizācijām. Latvijā Veselības nedēļu koordinē Latvijas Tautas sporta asociācija (LTSA).

Veselības nedēļas ietvaros visā Latvijā notiks dažādi jau bijuši un jauni pasākumi, kuros aicināti piedalīties visi iedzīvotāji neatkarīgi no vecuma, dzimuma un sportiskās sagatavotības. Pasākumu organizatori nodrošina jebkādas fiziskās aktivitātes iedzīvotājiem visas nedēļas garumā, piemēram, skriešana, nūjošana, pārgājieni, riteņbraukšana, pievilkšanās, lēkšana ar lecamauklu u.c. (NOLIKUMS).

Kļūsti par Veselības nedēļas koordinatoru jeb kustību aģentu!

Jau pagājušajā gadā Veselības nedēļas dalīborganizāciju un dalībnieku skaits tika dubultots salīdzinājumā ar iepriekšējiem gadiem. Piedalījās vairāk nekā 100 pašvaldības, skolas, sporta klubi un citas organizācijas, “iekustinot” ap 32 000 iedzīvotāju. Sasniegtie rezultāti bija vieni no labākajiem starp visām Eiropas valstīm.

Lai turpinātu šo tradīciju un Veselības nedēļas mērķu sasniegšanu, aicinām arī šogad pašvaldības, sporta organizācijas, sporta klubus, skolas u.c. piedalīties šī projekta īstenošanā un deleģēt Veselības nedēļas pasākumu koordinatorus jeb kustību aģentus. Aicinām būt nozīmīgai daļai no starptautiska projekta un pierādīt, ka arī Latvija var sasniegt vislabākos rezultātus.

Visi MOVE Week pasākumi tiks atspoguļoti kopējā interneta vietnē www.latvia.moveweek.eu, kurā LTSA reģistrēs arī visus Latvijā notiekošos pasākumus.

LTSA sniegs atbalstu pasākumu organizatoriem, sniedzot visu nepieciešamo informāciju par Veselības nedēļas norisi, norādes, padomus pasākumu organizēšanā, kā arī nodrošinās ar 1 reklāmas baneri, 1 T-kreklu galvenajam organizatoram un, iespējams, nelielām balviņām dalībniekiem.

Jūsu dalības gadījumā lūdzam līdz 15. septembrim sazināties ar Veselības nedēļas galveno organizatori Skrundas novadā  Dainu Ābeli (daina.abele@skrunda.lvtālrunis 63321311) un LTSA nosūtīt elektroniski aizpildītu anketu ar Veselības nedēļas pasākumu aprakstu: http://webanketa.com/forms/64rkec9k6wqkae9m6dgkjdhr/

Teksts: Gaļina Gorbatenkova, Latvijas Tautas sporta asociācijas ģenerālsekretāre

 

Komentāri
Šobrīd nav izveidots neviens komentārs.
<<< Iepriekšējā lapa 1 Nākamā lapa>>>

Pievienot komentāru
Vārds
Atcerēties mani
CAPTCHA
Ievadiet drošības kodu
:: Komentārs::
Bold Italic Underline Strikethrough Subscript Superscript Font color Font Family Font Size Left Align Center Align Right Align Teletype Horizontal Line Marquee Quote Flash Image Image E-mail link hyperlink List
Atlikušo simbolu skaits
Powered by Fusion News © 2006 - 2010, FusionNews.net.

Skrundas novada pašvaldība, Raiņa iela 11, Skrunda, LV-3326, Tel. 63331555, Fax. 63350452, E-pasts dome@skrunda.lv