Vārda dienu svin: Gaida, Arnis, Arno
   


Februāris "Liepziediņā" :: 26.02.2016 11:23:34

Skrundas PII “Liepziediņš” februārī tika organizēta sveču izstāde, Valentīndienas pasts un diskotēka, kā arī svinēta M. Stārastes dzimšanas diena, turklāt “Liepziediņa” kolektīvs paveicis savus pirmos labos darbus Skrundas 20. jubilejas gadā, atsaucoties uz Skrundas novada domes priekšsēdētājas aicinājumu.

Februāra pirmajā nedēļā par godu sveču dienai katrā grupā ar vecāku atbalstu tika organizēta sveču izstāde. Bērni iepazina sveču krāsu un formu daudzveidību un apguva ugunsdrošības noteikumus.

Februāra otrajā nedēļā par godu Valentīndienai iestādē bija izveidota īpaša pastkastīte. Visu nedēļu bērni apguva vēstuļu rakstīšanas un nosūtīšanas iemaņas. Piektdien, 12. februārī, norisinājās tradicionālā Valentīndienas diskotēka, uz kuru bērni ieradās tērpušies rozā un sarkanā apģērbā, greznojušies ar sirsniņām. Pēc dejām tika izdalītas un lasītas visu nedēļu rakstītās vēstules. 

10. februārī – ēnu dienā– mūsu iestādē viesojās viena ēna – skolnieks no Zirņu pamatskolas. Viņš vēlējās ēnot remontstrādnieku, izmēģinot īstus vīriešu darbus – zāģēt, skrūvēt, krāsot. Ēna dienu beidza ar pārdomām, vai šādi darbi varētu kļūt par profesiju nākotnē.

Februārī noslēdzās ELVI zīmējumu konkurss “Uzzīmē savu Elvīti”. Tajā 800 dalībnieku vidū piedalījās arī četri dalībnieki no Liepziediņa. Haralda Kronberga zīmējums  ieguva vienu no 10 konkursa žūrijas simpātiju balvām. Zēnu gaida balva - dāvanu karte - un šūta rotaļlieta – Elvītis, kas būs gatavota pēc paša zīmējuma. 

15. februārī - Skrundas bērnu bibliotēkas ikmēneša viesošanās. Bērni bija atnesuši izlasītās grāmatas un izvēlējās citas.

17. februārī Liepziediņā viesojās muzikālā apvienība “Rieksta pasakas” ar muzikālu pasaku “Vārnas nedarbs”.

22. un 24. februārī par godu M. Stārastes dzimšanas dienai bērniem tika organizētas literatūras nodarbības bērnu bibliotēkā. Katras grupas bērni bija iestudējuši fragmentus no M. Stārastes pasakām. Nākamie skolēni dramatizēja pasaku Zīļuks Stiebru ciemā, piecgadnieki – Zīļuks pie kamenēm, 5. grupas bērni – pasaku Pelēkais namiņš, bet 6. grupas bērni – pasaku Tince grib mācīties.

Katrā grupā ar vecāku atbalstu bija iestādīti sīpoli, kas jau dižojās ar lieliem lokiem, tāpēc februāra pēdējā nedēļā mājturības nodarbībā tika gatavotas vitamīnu sviestmaizes. Bērni iemācījās apsmērēt maizes šķēles un sagriezt redīsus un lociņus. Bērniem tika arī sniegtas zināšanas par veselīgu uzturu.

Liepziediņa kolektīvs ir atsaucies uz Skrundas novada domes priekšsēdētājas aicinājumu Skrundas 20. jubilejas gadā paveikt 20 labus darbus un tos iemūžināt foto, lai varētu dalīties ar citiem.

Un tā – mūsu pirmais labais darbs.

Mums jau ir sena tradīcija katru ziemu putniem pagatavot barības bumbas.

Putnu barības bumbas regulāri tiek izvietotas remontstrādnieka gatavotajās putnu barotavās iestādes teritorijā. Bērni ar prieku vēro, kā putni mielojas.

Otrais labais darbs

23. februārī darbinieki atnesa no savām mājām gan svaigus, gan konservētus, gan saldētus dārzeņus. Tos mēs dāvinām pilsētas zupas virtuvei.

Teksts: Dzintra Eglīte, PII "Liepziediņš" vadītāja

Foto no PII "Liepziediņš" arhīva

Komentāri
Šobrīd nav izveidots neviens komentārs.
<<< Iepriekšējā lapa 1 Nākamā lapa>>>

Pievienot komentāru
Vārds
Atcerēties mani
CAPTCHA
Ievadiet drošības kodu
:: Komentārs::
Bold Italic Underline Strikethrough Subscript Superscript Font color Font Family Font Size Left Align Center Align Right Align Teletype Horizontal Line Marquee Quote Flash Image Image E-mail link hyperlink List
Atlikušo simbolu skaits
Powered by Fusion News © 2006 - 2010, FusionNews.net.

Skrundas novada pašvaldība, Raiņa iela 11, Skrunda, LV-3326, Tel. 63331555, Fax. 63350452, E-pasts dome@skrunda.lv