Vārda dienu svin: Sandis, Uldis, Ulvis, Sandijs
   


Lielā Talka – 23. aprīlī :: 23.03.2016 16:48:35

23. aprīlī, svinot Skrundas pilsētas 20. gadu jubileju, Skrundas novada pašvaldība aicina iedzīvotājus, iestādes un organizācijas iesaistīties Lielajā Talkā. Pieteikt talkošanas vietas var no 23. marta līdz 19. aprīlim.

 

 

Talkošanas vietu pieteikšana Lielās Talkas mājas lapā: http://talkas.lv/?page=5, norādot talkas rīkotāju, kontaktinformāciju (vārds, uzvārds, e-pasts, telefons), talkas vietu (pagasts, adrese vai vietas nosaukums). Iedzīvotāju, iestāžu vai organizāciju pieteiktās talkas vietas apstiprinās pašvaldības Lielās Talkas koordinatore Zane Eglīte. Atgādinām, ka talkas ietvaros vēlams sakopt publiskas vietas.

Talkot gribētāji tiek aicināti 23. aprīlī plkst. 9.00 pulcēties:

  • Skrundā - pie kultūras nama,
  • Nīkrācē, Raņķos un Rudbāržos - pie pagasta pārvaldes.

Talkojot noteikti jālieto darba cimdi! Ieteicams vilkt garās bikses un kreklu vai jaku ar garām piedurknēm. Kājās jāvelk slēgti apavi ar pietiekami cietu, biezu zoli, lai pēdās neieduras kāds nepamanīts stikls vai ass priekšmets. Galvā jāliek cepure vai lakats. Šāds apģērbs pasargās arī no ērču kodieniem!

Arī Lielās talkas laikā ieteicams savāktos atkritumus (stiklu, plastmasu) šķirot un tos noglabāt tiem paredzētajos konteineros.

Sīkā informācija: zane.eglite@skrunda.lv vai zvanot 63350454, 26665874.

  

Komentāri
Šobrīd nav izveidots neviens komentārs.
<<< Iepriekšējā lapa 1 Nākamā lapa>>>

Pievienot komentāru
Vārds
Atcerēties mani
CAPTCHA
Ievadiet drošības kodu
:: Komentārs::
Bold Italic Underline Strikethrough Subscript Superscript Font color Font Family Font Size Left Align Center Align Right Align Teletype Horizontal Line Marquee Quote Flash Image Image E-mail link hyperlink List
Atlikušo simbolu skaits
Powered by Fusion News © 2006 - 2010, FusionNews.net.

Skrundas novada pašvaldība, Raiņa iela 11, Skrunda, LV-3326, Tel. 63331555, Fax. 63350452, E-pasts dome@skrunda.lv