Vārda dienu svin: Ingrīda, Ardis
   


Skrundas tēla veidošana caur sociālo tīklošanas vietni "Instagram" :: 13.04.2016 11:33:55

14. aprīlī plkst. 16.00 visi interesenti tiek laipni aicināti uz tikšanos Skrundas jauniešu centrā, kur, atsaucoties Latvijas Universitātes studentes un Skrundas vienaudzes Annas Bivbānes lūgumam palīdzēt pētījumā “Skrundas tēla veidošana caur sociālo tīklošanas vietni Instagram, izmantojot mirkļbirku ‪#‎skrunda2016”, tiks apspriestas arī tādas tēmas kā “Kas ir Instagram un sociālā tīklošanas vietne?”, “Kā šādā vietnē var veidot tēlu?”, “Kas ir mirkļbirka un kā tā var palīdzēt orientēties sociālajos tīklos?”

Publicējam arī Annas vēstuli:

"Sveiki! Mans vārds ir Anna un esmu vienā vecumā ar savu dzimto pilsētu Skrundu. Pašlaik esmu studente Latvijas Universitātē un ar milzīgiem soļiem tuvojas gada noslēgums, tāpēc man ir liels lūgums visiem Jums izpalīdzēt mana sociālo mediju un digitālas kultūras gala darba realizēšanā. Darba uzdevums - atspoguļot kādu digitālo artefaktu, tāpēc mana darba nosaukums ir šāds - Skrundas tēla veidošana caur sociālo tīklošanas vietni Instagram, izmantojot mirkļbirku ‪#‎skrunda2016. Īsāk sakot - Instagram aizvien vairāk kļūst par vadošo sociālās tīklošanas vietni, un cilvēki arvien vairāk izmanto tā piedāvātās iespējas - meklēt informāciju un attēlus par pilsētām, objektiem, cilvēkiem, lietām pēc mirkļbirkām jeb "hashtagiem". Meklējot informāciju ar mirkļbirku ‪#‎Skrunda, lielākā daļa no bildēm attaino bijušo Skrundas militāro pilsētiņu, tāpēc mēneša laikā savā pētījuma vēlos iesaistīt un lūgt skrundenieku un Skrundas viesu palīdzību, publicēt bildes tīklošanas vietnē Instagram ar mūsu skaistās pilsētas apskates objektiem, interesantām vietām, personībām, notikumiem, pasākumiem, liekot zem bildes mirkļbirku #skrunda2016. (Droši varat vienā vārdā vai teikumā izpausties, raksturojot to, kas ir bildē, vai ar ko Jums saistās šī pilsēta). Šādā veidā Instagrama lietotāji gūs vairāk informācijas un vizuālo priekšstatu par Latvijas jaunāko pilsētu. Pētījuma ilgums - mēnesis."

Papildu informācija: Baiba Eversone, Skrundas novada pašvaldības jaunatnes lietu speciāliste

E-pasts: baiba.eversone@skrunda.lv

Tālr. 29852292

Komentāri
Šobrīd nav izveidots neviens komentārs.
<<< Iepriekšējā lapa 1 Nākamā lapa>>>

Pievienot komentāru
Vārds
Atcerēties mani
CAPTCHA
Ievadiet drošības kodu
:: Komentārs::
Bold Italic Underline Strikethrough Subscript Superscript Font color Font Family Font Size Left Align Center Align Right Align Teletype Horizontal Line Marquee Quote Flash Image Image E-mail link hyperlink List
Atlikušo simbolu skaits
Powered by Fusion News © 2006 - 2010, FusionNews.net.

Skrundas novada pašvaldība, Raiņa iela 11, Skrunda, LV-3326, Tel. 63331555, Fax. 63350452, E-pasts dome@skrunda.lv