Vārda dienu svin: Ingrīda, Ardis
   


Sirdsdarbs savam un citu priekam :: 15.04.2016 11:58:33

14. aprīlī pie Skrundas novada domes priekšsēdētājas Loretas Robežnieces viesojās Skrundas audēju kopas dalībnieces Anna Skarpa, Linda Grīnberga un Vaira Mežiņa, pasniedzot Skrundas jubilejas gada noskaņās darinātās šalles.

Kā pastāstīja audējas, šallēs ieaustā raksta ideja un krāsas ņemtas no Skrundas villainēm un brunčiem, precīzi atveidojot villaines vidusdaļu un piekombinējot malas. Par pamudinājumu šaļļu darināšanai kalpojusi Skrundas 20 gadu jubileja un, viss process, kurā Skrundas audēju kopas dalībnieces pārmaiņus strādājušas pie divām stellēm, bijis gan kā patīkama pārmaiņa, aužot ierastās segas, gan izaicinājums – lai uzaustu vienu šalli, pie stellēm pavadītas teju 8 stundas.

Domes priekšsēdētāja Loreta Robežniece atzīst, ka ļoti lepojas ar mūsu audēju darinātajām skaistajām šallēm, kas ir patiess sirdsdarbs, un cer, ka, pasniegtas kā pateicības un novada prezentācijas dāvanas, tās sagādās īpašu prieku to saņēmējiem.

Teksts un foto: Didzis Strazdiņš, Skrundas novada pašvaldības sabiedrisko attiecību speciālists

Komentāri
Šobrīd nav izveidots neviens komentārs.
<<< Iepriekšējā lapa 1 Nākamā lapa>>>

Pievienot komentāru
Vārds
Atcerēties mani
CAPTCHA
Ievadiet drošības kodu
:: Komentārs::
Bold Italic Underline Strikethrough Subscript Superscript Font color Font Family Font Size Left Align Center Align Right Align Teletype Horizontal Line Marquee Quote Flash Image Image E-mail link hyperlink List
Atlikušo simbolu skaits
Powered by Fusion News © 2006 - 2010, FusionNews.net.

Skrundas novada pašvaldība, Raiņa iela 11, Skrunda, LV-3326, Tel. 63331555, Fax. 63350452, E-pasts dome@skrunda.lv