Vārda dienu svin: Henriks, Henrihs, Heinrihs, Egija, Egmonts, Egons
   


3. Ģimenes sporta spēles Rudbāržos :: 25.08.2016 09:14:52

20. augustā Rudbāržos notika nu jau pēc kārtas 3. Ģimenes sporta spēles. Visas dienas garumā ģimenes varēja sacensties pludmales volejbolā, strītbolā, šautriņu mešanā, bērniem ļoti aizraujošā riteņu veiklības braucienā, kā arī jautrajā stafetē. Šogad kā jaunums tika ieviesta kalnā skriešana, kas izvērtās par ļoti atraktīvu un aizraujošu sacensību posmu.

Arī laikapstākļi lutināja, piesaistot ļoti daudzus sportot gribētājus. Vakarā, pēc garas sporta dienas, visi varēja laisties dejas ritmos visas nakts garumā. Paldies par atsaucību visiem sportistiem, dīdžejiem Dzintaram Labunskim un Kasparam Bauermeisteram par izturību visas nakts garumā, paldies visu sportistu vārdā Skrundas novada domei par balvām. Vislielākais paldies Inesei Ozoliņai par neizsīkstošu atbalstu visas nedēļas garumā. Uz tikšanos nākamajā gadā jau 4. Ģimenes sporta spēlēs!!!

Teksts un foto: Didzis Pilskungs, Rudbāržu pagasta sporta darba organizators

Komentāri
Šobrīd nav izveidots neviens komentārs.
<<< Iepriekšējā lapa 1 Nākamā lapa>>>

Pievienot komentāru
Vārds
Atcerēties mani
CAPTCHA
Ievadiet drošības kodu
:: Komentārs::
Bold Italic Underline Strikethrough Subscript Superscript Font color Font Family Font Size Left Align Center Align Right Align Teletype Horizontal Line Marquee Quote Flash Image Image E-mail link hyperlink List
Atlikušo simbolu skaits
Powered by Fusion News © 2006 - 2010, FusionNews.net.

Skrundas novada pašvaldība, Raiņa iela 11, Skrunda, LV-3326, Tel. 63331555, Fax. 63350452, E-pasts dome@skrunda.lv