Vārda dienu svin: Lija, Olīvija, Olivers
   


Nīkrāces pamatskola piedalās Ziemassvētku vecīšu labdarības skrējienā :: 15.12.2016 14:09:59

11. decembrī Rīga notika ikgadējā labdarības akcija “Ziemassvētku vecīšu skrējiens” – pasākums notiek jau devīto gadu, gūstot arvien lielāku atsaucību. Šajā pasākumā piedalījās arī Nīkrāces pamatskolas skolēni, skolotāji un vecāki.

Skrējiens vieno cilvēkus, kuri vēlas sniegt savu atbalstu un palīdzēt līdzcilvēkiem. Šogad skrējiena mērķis bija atbalstīt bērnus ar kustību traucējumiem, lai arī piepildītu 10 bērniņu lielāko sapni – ar rehabilitācijas palīdzību nostāties uz savām kājām.

Skrējiena dalībnieki Ziemassvētku tērpos devās Vecrīgas ielās, veicot aptuveni 1,5 km garu distanci. Skats bija pasakains, kad visu Vecrīgu piepildīja Ziemassvētku vecīši sarkanos tērpos.

Šajā pasākumā piedalījās arī Nīkrāces pamatskolas skolēni, skolotāji un vecāki. Mēs bijām daļa no lielās Ziemassvētku vecīšu komandas un ar savu dalību arī sniedzām savu artavu. Šogad pasākumā piedalījās gan mazi, gan lieli skrējēji, kā arī sunīši, sasniedzot rekordlielu kopējo skaitu – 1000 dalībnieku.

Kā atzina skrējiena dalībnieki, skaistākus un cēlākus Adventes gaidīšanas svētkus dalībnieki nevarēja pat vēlēties.

Nīkrāces Ziemassvētku vecīšu vārdā novēlam: „Nemēriet to, cik augsta ir Jūsu Ziemassvētku eglīte. Mēriet to, cik mīlestības un labestības ir Jūsu sirdī!”

Teksts un foto: Anita Sebeža, Nīkrāces pamatskolas direktore

Komentāri
Šobrīd nav izveidots neviens komentārs.
<<< Iepriekšējā lapa 1 Nākamā lapa>>>

Pievienot komentāru
Vārds
Atcerēties mani
CAPTCHA
Ievadiet drošības kodu
:: Komentārs::
Bold Italic Underline Strikethrough Subscript Superscript Font color Font Family Font Size Left Align Center Align Right Align Teletype Horizontal Line Marquee Quote Flash Image Image E-mail link hyperlink List
Atlikušo simbolu skaits
Powered by Fusion News © 2006 - 2010, FusionNews.net.

Skrundas novada pašvaldība, Raiņa iela 11, Skrunda, LV-3326, Tel. 63331555, Fax. 63350452, E-pasts dome@skrunda.lv