Vārda dienu svin: Sandis, Uldis, Ulvis, Sandijs
   


Aicinām uz Skrundas Bānīša takas talku :: 05.04.2017 11:55:50

Atsaucoties Latvijas Universitātes studentes un Skrundas vienaudzes Annas Bivbānes lūgumam, 22. aprīlī plkst. 9.00 aicinām visus interesentus uz Skrundas Bānīša takas labiekārtošanas talku.

Publicējam Annas vēstuli:

"Čau, visiem! Ar straujiem soļiem ir atnācis pavasaris un arī man jāsāk realizēt iesāktie darbi. Kursā “Vides un ilgtspējīgas attīstības pamati” kādā no lekcijām bija jāuzraksta sava ideja projektam, kuru vēlētos realizēt ārpus skolas vides, pārvēršot to taustāmā un redzamā gala darbā, kas nestu kādu labumu apkārtējiem cilvēkiem. Ilgi nedomājot, uzrakstīju ideju par kādu no Skrundas mežu taku sakārtošanu, un tā sarunu ceļā ar Skrundas novada pašvaldības atbalstu esmu saņēmusi atļauju par Skrundas Bānīša takas tālāku sakārtošanu un labiekārtošanu, tāpēc aicinu visus interesentus palīdzēt piecām 2. kursa studentēm realizēt iesākto ideju. Gaidīsim ikvienu interesentu 22. aprīlī plkst. 9.00 Lielās ielas un Priežu ielas krustojumā, Skrundā (Bānīša takas sākums), ar grābekļiem, lāpstām un vēlmi palīdzēt sakārtot vidi sev apkārt. Mērķis ir iztīrīt abas Bānīša takas puses, izvietot soliņus, atkritumu tvertnes un izveidot pāreju pāri grāvjiem. Visus čaklos darba darītājus pēc kārtīga darba sagaidīs garda zupa un sarunas par padarīto! Tiekamies!

Ar cieņu,

Anna Bivbāne, LU SZF 2. kursa studente"

Komentāri
Šobrīd nav izveidots neviens komentārs.
<<< Iepriekšējā lapa 1 Nākamā lapa>>>

Pievienot komentāru
Vārds
Atcerēties mani
CAPTCHA
Ievadiet drošības kodu
:: Komentārs::
Bold Italic Underline Strikethrough Subscript Superscript Font color Font Family Font Size Left Align Center Align Right Align Teletype Horizontal Line Marquee Quote Flash Image Image E-mail link hyperlink List
Atlikušo simbolu skaits
Powered by Fusion News © 2006 - 2010, FusionNews.net.

Skrundas novada pašvaldība, Raiņa iela 11, Skrunda, LV-3326, Tel. 63331555, Fax. 63350452, E-pasts dome@skrunda.lv