Vārda dienu svin: Mintauts, Alfs, Bernadeta
   


"Saule, jūra un draugi!" :: 19.06.2017 15:53:36

Jau 14 gadus aprūpes nama “Valtaiķi” komanda piedalās sporta spēlēs, kuras pēc kārtas organizē pašvaldību sociālās institūcijas. Šogad, 2017. gadā, spēles organizēja SPIA “Veselības un sociālās aprūpes centrs – SLOKA”, un tajās piedalījās 36 pašvaldību institūcijas ar vairāk nekā 324 dalībniekiem.

Mūsuprāt, viss bija organizēts lieliski! Aprūpes nama “Valtaiķi” komandai bija tas gods atklāt svētku gājienu kopā ar pasākuma organizatoru – SPIA “Veselības un sociālās aprūpes centrs – SLOKA” priekšsēdētāju Aivaru Smagaru.

Komanda mājās pārveda daudz medaļu un piemiņas lietiņu. Mūs piemirsuši nebija arī politiķu un Jūrmalas pilsētas pārvaldes pārstāvji.

Labi iespaidi, labas attiecības un lieliska atslodze! Atziņa – organizējot lielu pasākumu, iepriekš vajag sarunāt labu, saulainu laiku. Tad viss izdodas labāk un veicas.

Teksts: Vija Vītola, aprūpes nama “Valtaiķi” direktore

Foto: no SPIA “Veselības un sociālās aprūpes centrs – SLOKA” arhīva

Komentāri
Šobrīd nav izveidots neviens komentārs.
<<< Iepriekšējā lapa 1 Nākamā lapa>>>

Pievienot komentāru
Vārds
Atcerēties mani
CAPTCHA
Ievadiet drošības kodu
:: Komentārs::
Bold Italic Underline Strikethrough Subscript Superscript Font color Font Family Font Size Left Align Center Align Right Align Teletype Horizontal Line Marquee Quote Flash Image Image E-mail link hyperlink List
Atlikušo simbolu skaits
Powered by Fusion News © 2006 - 2010, FusionNews.net.

Skrundas novada pašvaldība, Raiņa iela 11, Skrunda, LV-3326, Tel. 63331555, Fax. 63350452, E-pasts dome@skrunda.lv