Vārda dienu svin: Alise, Auce, Enija
   


Aicina pieteikt dalību Zaļajam tirdziņam :: 06.07.2017 08:33:47

Mājražotāji un amatnieki līdz 17. jūlijam tiek aicināti pieteikt dalību “Kartupeļu balles” svētku Zaļajam tirdziņam, kas norisināsies 22. jūlijā Kungu ielas radošajā kvartālā (Liepājā, Kungu ielā 24). Īpaši tiek gaidīti tirgotāji, kuru piedāvājumā ir dažādu šķirņu kartupeļi, kartupeļu produkti, svaigi dārzeņi, zaļumi, sieri, gaļa, kūpinātas zivis, konditorejas izstrādājumi, kā arī citas gardas lietas un daiļamatniecības darinājumi.

Par svētku noskaņojumu un jestriem deju soļiem parūpēsies postfolkloras grupa “RIKŠI” no Rēzeknes, kuri Kungu kvartālā viesosies pirmo reizi. "Rikšu" mērķis ir pateikt klausītājiem, ka tautasdziesma ir daudz tuvāk un daudz vieglāk sasniedzama, nekā mums pašiem šķiet. Grupas pūrā ir pavisam kopā 2 studijas albumi - "Pa pyrmam" (2014) un "Sieju sovu" (2016).

Paralēli svētku tirdziņam tiks iekurts arī Kungu kvartāla pavards, kur uz dzīvās uguns gatavosies īsts kurzemnieku ēdiens – kartupeļu kukulīši, kurusnobaudīt varēs ikviens apmeklētājs.

Starp Kartupeļu balles svētku aktivitātēm būs arī “Zumba fitness” atvērtā nodarbība Sabīnes Priedolas vadībā, radošās darbnīcas bērniem “Smilšu aplikācijas” un “Kartupeļu figūras un zīmogi”. Neatņemama svētku sastāvdaļa, protams, būs arī jauno kartupeļu šķirņu apskate un degustācija.

Kungu ielas radošā kvartāla Zaļais tirdziņš notiks 22. jūlijā no plkst. 10.00 līdz 15.00. Tirgotāji aicināti pieteikt savu dalību tirdziņam sazinoties ar Kungu ielas radošā kvartāla kontaktpersonu Simonu Puigu (t. 63421670, mob. t. 25874480, e-pasts: simona.puiga@biedribasnams.lv)

Gan tirgotāji, gan pasākuma apmeklētāji aicināti piedalīties Kungu kvartāla organizētajā akcijā “Garšas ceļojums”. Vairāk par akciju: www.kungukvartals.lv

  

Informāciju sagatavojusi: Simona Puiga, SIA Liepājas Latviešu biedrības nams Kultūras pasākumu organizatore

Komentāri
Šobrīd nav izveidots neviens komentārs.
<<< Iepriekšējā lapa 1 Nākamā lapa>>>

Pievienot komentāru
Vārds
Atcerēties mani
CAPTCHA
Ievadiet drošības kodu
:: Komentārs::
Bold Italic Underline Strikethrough Subscript Superscript Font color Font Family Font Size Left Align Center Align Right Align Teletype Horizontal Line Marquee Quote Flash Image Image E-mail link hyperlink List
Atlikušo simbolu skaits
Powered by Fusion News © 2006 - 2010, FusionNews.net.

Skrundas novada pašvaldība, Raiņa iela 11, Skrunda, LV-3326, Tel. 63331555, Fax. 63350452, E-pasts dome@skrunda.lv