Vārda dienu svin: Sandis, Uldis, Ulvis, Sandijs
   


Aizvadīti Rudbāržu Sporta svētki :: 10.08.2017 15:51:31

5. augustā Rudbāržu sporta laukumā notika Rudbāržu Sporta svētki, kuros piedalījās ap 70 iedzīvotāju. Visi jautri sportoja komandu spēlēs un arī individuālajās disciplīnās, notika arī strītbola un volejbola sacensības.

Bija arī atbraukušas Skrundas jaunietes (Sintija, Eva, Ance, Anete), kuras izklaidēja mazos bērnus radošajās darbnīcās, kā arī apgleznoja sejiņas un vadīja dažādas aktivitātes. Komandu stafetēs bija pieteikušās sešas komandas.

Komandu uzvarētāji:

1. vieta – Rudbārži (jauniešu komanda);

2. vieta – Aktīvo Meiteņu Apvienība (sievu klubiņš);

3. vieta – 7. māja (iedzīvotāju komanda).

Protams, tika apbalvoti arī 1.–3. vietu ieguvēji individuālajās sacensībās (atsevišķi – vīrieši un sievietes) un 1.–3.vietu ieguvēji volejbolā un strītbolā. Tika noteikti arī Rudbāržu stiprinieks un stipriniece 2017: Diāna Slugoviča un Ervīns Mucenieks.

Paldies Skrundas novada pašvaldībai par sagādātajām medaļām, kausiem un dāvaniņām sportistiem. Sporta svētkos sakām lielu Paldies mūsu pavārītēm (Ilutai Varanauskai un Leldei Eglītei), kuras sportistiem bija uzvārījušas gardu zupiņu. Paldies manai ģimenei, kas man palīdzēja šos svētkus izveidot. Sporta svētkos es nebūtu tikusi galā bez tiesnešiem – paldies “Aktīvo Meiteņu Apvienībai''. Sporta svētku nobeigumā plkst.21.00 dejas griezt un jauku vakaru kopā pavadīt palīdzēja ansamblis no Liepājas.

Paldies visiem par šo pasākumu, tiekamies nākamajos Rudbāržu pagasta Sporta svētkos!

Informāciju sagatavojusi: Inese Ozoliņa, Rudbāržu sporta pasākumu organizatore

Komentāri
Šobrīd nav izveidots neviens komentārs.
<<< Iepriekšējā lapa 1 Nākamā lapa>>>

Pievienot komentāru
Vārds
Atcerēties mani
CAPTCHA
Ievadiet drošības kodu
:: Komentārs::
Bold Italic Underline Strikethrough Subscript Superscript Font color Font Family Font Size Left Align Center Align Right Align Teletype Horizontal Line Marquee Quote Flash Image Image E-mail link hyperlink List
Atlikušo simbolu skaits
Powered by Fusion News © 2006 - 2010, FusionNews.net.

Skrundas novada pašvaldība, Raiņa iela 11, Skrunda, LV-3326, Tel. 63331555, Fax. 63350452, E-pasts dome@skrunda.lv