Vārda dienu svin: Sandis, Uldis, Ulvis, Sandijs
   


"Domā ar galvu, nelec uz tās" :: 15.08.2017 09:13:31

Slimību profilakses un kontroles centrs (SPKC) ir izstrādājis jaunu infografiku "Domā ar galvu, nelec uz tās" par lēkšanu ūdenī uz galvas, kā arī jaunus informatīvos materiālus par bērnu traumatisma risku mājās, ārpus tām un izglītības iestādē, kā arī "Zīdīšanas ABC" jaunajiem vecākiem.

Slimību profilakses un kontroles centrs (SPKC) ir izstrādājis jaunu infografiku "Domā ar galvu, nelec uz tās" par lēkšanu ūdenī uz galvas - https://www.spkc.gov.lv/images/Infografikas/lkana_den.jpg. Infografikā ir iekļauta informācija par galvenajiem traumu veidiem, lecot ūdenī uz galvas, par ieteikumiem drošai peldēšanās, kā arī par palīdzības iespējām un rīcību nelaimes gadījumā.

SPKC ir arī izstrādājis jaunus informatīvos materiālus:


Šos un citus SPKC izstrādātos informatīvos materiālus veselības veicināšanas jomā (kurus var aplūkot SPKC mājas lapas vietnē, sadaļā "Informatīvi materiāli" - https://www.spkc.gov.lv/lv/informativi-izdevumi) bez maksas, drukātā formātā ir iespējams saņemt SPKC, Duntes ielā 22, k-5, no plkst. 8.30 līdz 17.00. Lūgums par nepieciešamo materiālu skaitu un ierašanās laiku ziņot vismaz 2 dienas pirms plānotās materiālu saņemšanas, zvanot pa tālr. 67387615, vai rakstot uz e-pastu: kristine.sica@spkc.gov.lv.


Informāciju sagatavojusi: Kristīne Šica,
Slimību profilakses un kontroles centra
Psihiskās veselības veicināšanas nodaļas
Sabiedrības veselības analītiķe

Komentāri
Šobrīd nav izveidots neviens komentārs.
<<< Iepriekšējā lapa 1 Nākamā lapa>>>

Pievienot komentāru
Vārds
Atcerēties mani
CAPTCHA
Ievadiet drošības kodu
:: Komentārs::
Bold Italic Underline Strikethrough Subscript Superscript Font color Font Family Font Size Left Align Center Align Right Align Teletype Horizontal Line Marquee Quote Flash Image Image E-mail link hyperlink List
Atlikušo simbolu skaits
Powered by Fusion News © 2006 - 2010, FusionNews.net.

Skrundas novada pašvaldība, Raiņa iela 11, Skrunda, LV-3326, Tel. 63331555, Fax. 63350452, E-pasts dome@skrunda.lv