Vārda dienu svin: Renāte, Modrīte, Mudrīte
   


Sirsnīgs paldies SIA „Skrunda” un Skrundas A.Salmina ZS „Jaunkļavas” par atbalstu Skrundas novada skolēnu radošajām idejām! :: 18.09.2017 08:09:08

   Rosināt skolēnus izpausties radoši, ļaujot viņiem pašiem veidot savas skolas tēlu! Ar šādu mērķi jau trešo gadu visā Latvijā tiek īstenots projekts “Dienasgrāmata”, kura ietvaros skolēni projekta organizatoriem iesūta pašu zīmētus zīmējumus par tēmu “Mana dienasgrāmata”. Pēcāk projekta īstenotāji uzrunā katra novada vietējos uzņēmējus, kas labprāt atbalsta skolēnu radošās idejas, piešķirot līdzfinansējumu šo dienasgrāmatu tapšanā. 

   Skrundas novadu šajā projektā pārstāv Jaunmuižas pamatskola.Jaunmuižas pamatskolas skolēni projekta īstenotājiem iesūtīja savu dienasgrāmatu vēlamos dizainus. Kopumā noritēja aktīvs darbs pie 25 dienasgrāmatu izgatavošanas. Jāpiebilst, ka skolēni šīs unikālās, pašu dizainētās dienasgrāmatas saņēma šī gada 1. septembrī, uzsākoties jaunajam 2017./2018. mācību gadam.

    Lai šis viss noritētu veiksmīgi, ļoti nozīmīgs un pat neatsverams ir vietējo novada uzņēmēju atbalsts. Protams, ir lielāki novadi, kuros dienasgrāmatu izmaksu kopsummu viens uzņēmums nosegt nevar, tāpēc šim labvēlim ar savu atbalstu pēcāk piebiedrojas arī citi vietējie uzņēmumi. Šāda situācija attiecināma arī uz Skrundas novadu. Te savu atbalstu skolēnu radošajām idejām ļoti labprāt sniedza SIA „Skrunda” un Skrundas A.Salmina ZS „Jaunkļavas”. Sirsnīgs paldies par to!

   Runājot par atbalstītājiem SIA „Skrunda” un Skrundas A.Salmina ZS „Jaunkļavas”, lielākā daļa Skrundas novada iedzīvotāju noteikti zina, ar ko šie uzņēmi nodarbojas. Taču, ja kāds tomēr nav īsti pārliecināts vai nezina, tad mēs pačukstēsim priekšā!

   SIA „Skrunda” nodarbojas ar zivkopību un saldūdens akvakultūrām. Skrundas A.Salmina ZS „Jaunkļavas” nodarbojas ar lauksaimniecības mašīnu, iekārtu un to piederumu vairumtirdzniecību un jaukto lauksaimniecību (augkopību un lopkopību).

   Tieši tāpēc gan projekta “Dienasgrāmata” organizatori – “Zinātnes un inovāciju parks” Liepājā pārstāvji, gan Skrundas novada skolēni un konkrēto skolu darbinieki vēlreiz un vēlreiz saka lielu paldies SIA „Skrunda” un Skrundas A.Salmina ZS „Jaunkļavas” par atsaucību un atbalstu. Jaunā 2017./2018. mācību gada sākums Skrundas novada skolēniem būs ļoti priecīgs!

   Ar cieņu – “Zinātnes un inovāciju parka” darba grupa

   Komentāri
   Inta. :: 21.09.2017 12:38:59
   Andrejam visu cieņu!
   <<< Iepriekšējā lapa 1 Nākamā lapa>>>

   Pievienot komentāru
   Vārds
   Atcerēties mani
   CAPTCHA
   Ievadiet drošības kodu
   :: Komentārs::
   Bold Italic Underline Strikethrough Subscript Superscript Font color Font Family Font Size Left Align Center Align Right Align Teletype Horizontal Line Marquee Quote Flash Image Image E-mail link hyperlink List
   Atlikušo simbolu skaits
   Powered by Fusion News © 2006 - 2010, FusionNews.net.

   Skrundas novada pašvaldība, Raiņa iela 11, Skrunda, LV-3326, Tel. 63331555, Fax. 63350452, E-pasts dome@skrunda.lv