Vārda dienu svin: Ingrīda, Ardis
   


Grāmatas atvēršanas svētki :: 10.11.2017 11:12:42

Vakar, 9. novembrī, Nīkrāces atpūtas centrā norisinājās Dzintras Liekmanes grāmatas “Nīkrāce cauri gadsimtiem” atvēršanas svētki, kurus akordeona un ģitāras melodiju pavadījumā atklāja Guntis Matsats-Matsons un Kenets O’Braiens.

Pasākumā bija pulcējušies gan vietējie iedzīvotāji, gan atbalstītāji un pašvaldības pārstāvji. Visi ar interesi klausījās autores stāstīto par grāmatas tapšanas laiku, dažādiem atgadījumiem, kā arī kopā gremdējās atmiņās par dažādiem kurioziem notikumiem Nīkrāces pagasta dzīvē. 

Dzintra Liekmane dalījās atmiņās, stāstos par to, cik interesants bijis šis izzināšanas, informācijas apkopošanas laiks, tikšanās ar cilvēkiem, saziņa notikusi arī ar cilvēkiem ārpus Latvijas. Autore, dāvanā pasniedzot savu grāmatu, izteica pateicību visiem, kas iesaistījušies tās tapšanas procesā. 

Pasākuma noslēgumā ikvienam bija iespēja iegādāties izdevniecības “Jumava” grāmatas par izdevīgākām cenām.

 

Teksts un foto: Iveta Rozenfelde, Skrundas novada domes sabiedrisko attiecību speciāliste

Komentāri
Šobrīd nav izveidots neviens komentārs.
<<< Iepriekšējā lapa 1 Nākamā lapa>>>

Pievienot komentāru
Vārds
Atcerēties mani
CAPTCHA
Ievadiet drošības kodu
:: Komentārs::
Bold Italic Underline Strikethrough Subscript Superscript Font color Font Family Font Size Left Align Center Align Right Align Teletype Horizontal Line Marquee Quote Flash Image Image E-mail link hyperlink List
Atlikušo simbolu skaits
Powered by Fusion News © 2006 - 2010, FusionNews.net.

Skrundas novada pašvaldība, Raiņa iela 11, Skrunda, LV-3326, Tel. 63331555, Fax. 63350452, E-pasts dome@skrunda.lv