Vārda dienu svin: Margots, Igors, Ingvars
   


Skrundas pastaigu takas atklāšanas svētki :: 10.11.2017 14:53:31

Saulītei spoži spīdot, pie pastaigu takas bija pulcējies kupls apmeklētāju pulks, lai šajā skaistajā dienā piedalītos tikpat skaistā pasākumā. 

Ar Skrundas novada domes priekšsēdētājas Loretas Robežnieces uzrunu un svinīgu lentes griešanu tika atklāta Skrundas pastaigu taka, kas turpmāk lai kalpo kā sportošanas, aktīvās atpūtas un romantisku pastaigu vieta. 

Takas sākumā apmeklētājus priecēja Levitas Tuleiko deju studijas bērni ar skaistu deju. Turpinājumā – konfeti lietus un muzikāls dueta “Kā māsas” priekšnesums, aizraujot deju solī takas apmeklētājus.

Nonākot līdz tiltiņam, ikvienam bija iespēja uz papīra kuģīša uzrakstīt novēlējumu Skrundai, tālāk saksofona melodiju pavadījumā visi nonāca līdz Ventas kalnam, kur skanēja pateicības vārdi gan projekta vadītājai Alisei Lūsei, gan takas būvniekam Aivaram Siliņam, kā arī būvuzraugam Dainim Šēlim un Andžēnu ģimenei. Palaižot gaisā baltu, sarkanu un pelēku balonu, priekšsēdētāja vēlēja, lai izdodas nākamie projekti un plāni sakopt un padarīt skaistu, apmeklētājiem un atpūtniekiem izmantojamu Ventas kalnu, un lai šī pastaigu taka kļūst par iecienītu atpūtas vietu.

Noslēgumā visi tika aicināti baudīt gardu skābeņu zupu un pēc iestiprināšanās apskatīt Andžēnu staciju, kas ar savu ievērojamo senlietu kolekciju un to interesanto pielietojumu pārsteidza daudzus apmeklētājus.

 

Esot tāds ticējums: “Ja Mārtiņos atklāj pastaigu taku, tad Meteņos gaidāmi pilni maki.” Lai piepildās dueta “Kā māsas” ticējums.

 

Teksts: Iveta Rozenfelde, Skrundas novada pašvaldības sabiedrisko attiecību speciāliste

Foto: Sandris Kuzmickis

Komentāri
Skrundeniece67 :: 13.11.2017 17:26:36
Prieks, ka Skrundā pamazām viss attīstas...BET tas, ka taku izstaigājot radās nepabeigtības sajūta,pilnībā piekrītu:-( Prasītos apgaismojums,ziemā un rudens vakaros izskatītos łoti skaisti...Bet varbūt tik es neredzēju, bet kautkur bija...
Mirdza :: 13.11.2017 11:33:00
Taka ir lieliska! Paldies tās veidotājiem. Izstaigājām to pašā rudens lapu zeltainajā laikā - bija burvīgi.Tagad jāgaida pavasaris ar smaržīgajiem ceriņiem...
Patriots :: 12.11.2017 19:50:46
Taka tiešām ir lieliska ideja, diemžēl vecā pirts ēka šo skaistumu aizēno..
:(
Neta :: 11.11.2017 19:01:51
Cilvēkam nekad nav labi, ja būt pēc 17.00, tad tumšs .Ja brīvdienā, tad skolnieki vēl gulētu un citiem citas darīšanas.Atnāca, kas gribēja.Vai jums žēl, ka zupu nedabūjāt?vai neredzējāt deju un dziesmas? Ko var pukstēt vienmēr!Paldies, ka bija tieši tad, pat saule priecīga
nu :: 11.11.2017 16:41:25
Kāpēc izvēlēts tik dīvains laiks atklāšanai,daudzi vēl tajā laikā strādāja. un mācījās.Sanāk ,ka dome sev svētkus svinēja.Tā taka izskatās kā nepabeigta par tik lielu finansējumu.
<<< Iepriekšējā lapa 1 Nākamā lapa>>>

Pievienot komentāru
Vārds
Atcerēties mani
CAPTCHA
Ievadiet drošības kodu
:: Komentārs::
Bold Italic Underline Strikethrough Subscript Superscript Font color Font Family Font Size Left Align Center Align Right Align Teletype Horizontal Line Marquee Quote Flash Image Image E-mail link hyperlink List
Atlikušo simbolu skaits
Powered by Fusion News © 2006 - 2010, FusionNews.net.

Skrundas novada pašvaldība, Raiņa iela 11, Skrunda, LV-3326, Tel. 63331555, Fax. 63350452, E-pasts dome@skrunda.lv