Vārda dienu svin: Kurts, Knuts, Gundars
   


Janvāris 2018 "Liepziediņā" :: 31.01.2018 10:19:58

16. janvārī bērnu bibliotēkas tradicionālā viesošanās diena, kad 5–6 gadīgie bērni atnes izlasītās grāmatas un izvēlas, ko lasīt turpmāk.

19. janvārī ar muzikālu leļļu izrādi "PASAKA PAR SNIEDZIŅU" bērnus priecēja apvienība "RIKKO LELLES". 15 dažādas roku lelles runā ar bērniem dzīvajā izpildījumā. 

Visu mēnesi bērni tradicionāli baroja putnus barotavās, kuras izvietotas vairākās vietās iestādes teritorijā. Mazie ar prieku vēroja, kā putni mielojas. Šogad bērni novērojuši, ka ciemojas daudz zīlīšu, zvirbuļu, sarkankrūtīšu, žagatas un tikai viens sīlis. 

Pasaules Sniega diena - 2018. gada 21. janvāris.  Mērķis ir dot bērniem  iespēju iepazīt un izmēģināt visdažādākās aktivitātes sniegā. No 22. – 26. janvārim sniega bija maz, bet tas netraucēja gūt pozitīvas emocijas, veicināt veselīgu dzīvesveidu.

Janvāra pēdējā nedēļā bērni tradicionāli stādīja sīpolus un vēroja, kā augšanu ietekmē saules gaisma, siltums un augšanas vieta – augsne vai ūdens.

Informāciju sagatavoja: Dzintra Eglīte, PII "Liepziediņš" vadītāja

Komentāri
Šobrīd nav izveidots neviens komentārs.
<<< Iepriekšējā lapa 1 Nākamā lapa>>>

Pievienot komentāru
Vārds
Atcerēties mani
CAPTCHA
Ievadiet drošības kodu
:: Komentārs::
Bold Italic Underline Strikethrough Subscript Superscript Font color Font Family Font Size Left Align Center Align Right Align Teletype Horizontal Line Marquee Quote Flash Image Image E-mail link hyperlink List
Atlikušo simbolu skaits
Powered by Fusion News © 2006 - 2010, FusionNews.net.

Skrundas novada pašvaldība, Raiņa iela 11, Skrunda, LV-3326, Tel. 63331555, Fax. 63350452, E-pasts dome@skrunda.lv