Vārda dienu svin: Rauls, Rodrigo
   


PII "Liepziediņš" 5-6 gadīgo bērnu vecāki gatavojas pārmaiņām :: 06.02.2018 13:55:31

Vakar, 5. februārī, Skrundas novada pašvaldības PII “Liepziediņš” telpās pulcējās 5-6 gadīgo bērnu vecāki, iestādes vadība, kā arī pārstāvji no domes un Skrundas vidusskolas. Vecāki tika aicināti uz tikšanos, lai pārrunātu gaidāmās izmaiņas no š.g. 1. septembra, kad viņu bērni savas ikdienas gaitas pavadīs Skrundas vidusskolā. 

Skrundas novada domes priekšsēdētāja Loreta Robežniece informēja par rekonstrukcijas darbiem un plāniem bērnudārzā uzņemt bērnus jau no 1,5 gada vecuma. Tāpēc šo plānu ietvaros tika meklēti risinājumi, lai sagatavošanas grupas bērni varētu pārcelties uz vidusskolas telpām un tur pavadīt pilnvērtīgu darba dienu.

Izglītības nodaļas vadītāja Inga Flugrāte informēja, ka kopā ar Skrundas vidusskolas direktoru Aināru Zankovski, pārskatot skolas plānojumu, bērniem tiks atvēlētas divas klašu telpas un daļa koridora 1. stāvā, kur būs visas labierīcības un iespējas rotaļāties un gulēt diendusu. Bērniem būs divas audzinātājas un auklīte un tāpat kā līdz šim, būs iespēja gan vingrot, gan dejot un dziedāt.

Tika diskutēts par to, vai skolas trokšņi netraucēs bērniem diendusu, bērnu dienas režīmu, koriģējošo vingrošanu, par laikiem, kad bērnu izņemt, kā arī par ēdināšanu un rotaļu vietu laukā.

Visi bija vienisprātis, ka ir jāpadomā par to, kā labāk bērniem nodrošināt ēdināšanu. Tika apspriesti vairāki varianti, par kuriem turpmāk tiks domāts un meklēts labākais risinājums.

Tāpat tiks domāts par skolas zvanu, lai tas pēc iespējas mazāk traucētu mazos bērnus, kā arī par iespējām arī turpmāk apmeklēt kopīgos pasākumus PII “Liepziediņš”, lai šajā laikā vēl saglabātu saikni ar bērnudārzu.

Inga Flugrāte un Ainārs Zankovskis dalījās pieredzē, kā ir citās pašvaldībās, kur šāda prakse jau tiek īstenota. Ir pašvaldības, kur strikti noteikts, ka bērni jāizņem līdz pustrijiem dienā, savukārt citviet bērniem ir atvēlēta atsevišķa vieta, kur tiek nodrošināts bērnudārza režīms.

PII “Liepziediņš” vadītāja Dzintra Eglīte informēja, ka martā vai aprīlī grupiņās tiks veikti testi, lai izvērtētu, cik bērns ir gatavs skolai. Vecāki varēs lemt, vai bērnu atstāt grupiņā uz otru gadu vai laist tālāk uz sagatavošanas grupu skolā.

Loreta Robežniece aicināja vecākus ņemt vērā, ka šis ir pārejas periods un, iespējams, pēc gada pirmklasnieki savas skolas gaitas sāks jau no sešu gadu vecuma.

Noslēgumā vecāki pauda prieku, ka tiks remontētas pirmsskolas izglītības iestādes telpas un mazajiem skrundeniekiem beidzot būs iespēja bērnudārza gaitas uzsākt jau no 1,5 gada vecuma.

Vecāki aicināti jautājumu un ieteikumu gadījumā sazināties ar Izglītības nodaļas vadītāju Ingu Flugrāti, zvanot pa tālr. 27839913 vai rakstot uz e-pastu: inga.flugrate@skrunda.lv

Teksts: Iveta Rozenfelde, Skrundas novada pašvaldības sabiedrisko attiecību speciāliste

Foto: Daina Veita, PII "Liepziediņš" vadītājas vietniece izglītības jomā

Komentāri
angelicamandy :: 14.04.2018 09:44:42
Everybody concurred that we needed to consider how to better encourage the children. A few choices were examined which will be viewed as and looked for after later on.Do my Essays for me uk cheap
wondergirl :: 05.03.2018 14:32:35
Well i am a working woman work for assignment writing service I've definitely have had experience with children. I have 5 kids. Claire, Alex, Cara, , and two newborn twin girls emma and maya.
Ronald :: 02.03.2018 15:12:40
Children’s parents’ facility management is an excellent idea and Skrunda County Council President Loreta Robežniece informed about the modernization works and strategy for the nursery school to select children from the age of 1.5. UK Dissertation
<<< Iepriekšējā lapa 1 Nākamā lapa>>>

Pievienot komentāru
Vārds
Atcerēties mani
CAPTCHA
Ievadiet drošības kodu
:: Komentārs::
Bold Italic Underline Strikethrough Subscript Superscript Font color Font Family Font Size Left Align Center Align Right Align Teletype Horizontal Line Marquee Quote Flash Image Image E-mail link hyperlink List
Atlikušo simbolu skaits
Powered by Fusion News © 2006 - 2010, FusionNews.net.

Skrundas novada pašvaldība, Raiņa iela 11, Skrunda, LV-3326, Tel. 63331555, Fax. 63350452, E-pasts dome@skrunda.lv