Vārda dienu svin: Raivis, Raivo, Maksis
   


Skrundas jauniešu diena 2018 jau pēc nedēļas! :: 21.04.2018 14:27:43

Esam vairāku gadu garumā iedvesmojušies no mūsu draugiem un sadarbības partneriem, aktīvi piedaloties Jauniešu dienu pasākumos dažādos novados, un nu arī Skrundas jaunieši ir nolēmuši - Skrundas jauniešu dienai būs būt!

Aicinām ikvienu jaunieti (13 līdz 25 g.v.) būt kopā ar mums 28. aprīlī no plkst. 13.30 Skrundas kultūras namā Lielā ielā 1A. Organizatoru komanda ļoti centīgi un entuziastiski gatavojas, lai mūsu kopā būšana izdotos forša.  

Visas dienas garumā dzīvosim kustībā, kas ir arī pasākuma moto - baudīsim Liepājas improvizācijas teātra šovu, aktīvi izkustēsimies (tādēļ dienas daļai vēlams tērpties ērtā, sportiskā, laika apstākļiem atbilstošā apģērbā), iedvesmosimies, klausoties aktiera Ginta Grāveļa stāstu, kā arī radīsim kopīgi vakara pasākuma daļu un kopā ballēsim (ballei sarūpē atbilstošu, solīdu tērpu, lai mums visiem svinīga noskaņa).

Svarīgi, ka nākot uz pasākumu, tu esi gatavs pieņemt dažus mazmazītiņus nosacījumus - “Ja esi atnācis, Tu piedalies!” un “Pasākums bez atkarību izraisošu, apreibinošu vielu klātbūtnes!”

Visu pasākuma gaitu būs pieejams foto stūris īpašas noskaņas radīšanai. Aicinām ikvienu Jauniešu dienā piedzīvotos mirkļus iemūžināt, dalīties ar tiem, lietojot mirkļbirkas #superjauniešuspēks #Skrunda2018 #SkrundasJauniešuDiena.

Ja vēlies būt daļa no organizatoru komandas, no 23. līdz 27.aprīlim nāc uz Skrundas novada multifunkcionālo jaunatnes iniciatīvu centru, kur norisināsies Jauniešu dienas talka. Palīdzīgu roku mums noteikti noderētu, jo ir vēl 1000 mazāku un lielāku darbiņu kas jāpaveic.

Kontaktpersonas – pasākuma organizatores:

Anete Bivbāne (Tālr: 28603295 , e-pasts: anete.bivbane@inbox.lv)

 

Sintija Kampara (Tālr: 26073329 , e-pasts: sintijakampara@gmail.com)

Komentāri
Šobrīd nav izveidots neviens komentārs.
<<< Iepriekšējā lapa 1 Nākamā lapa>>>

Pievienot komentāru
Vārds
Atcerēties mani
CAPTCHA
Ievadiet drošības kodu
:: Komentārs::
Bold Italic Underline Strikethrough Subscript Superscript Font color Font Family Font Size Left Align Center Align Right Align Teletype Horizontal Line Marquee Quote Flash Image Image E-mail link hyperlink List
Atlikušo simbolu skaits
Powered by Fusion News © 2006 - 2010, FusionNews.net.

Skrundas novada pašvaldība, Raiņa iela 11, Skrunda, LV-3326, Tel. 63331555, Fax. 63350452, E-pasts dome@skrunda.lv