Vārda dienu svin: Sandis, Uldis, Ulvis, Sandijs
   


Monētu dienas bibliotēkās :: 29.02.2012 22:38:15

Monētu dienas bibliotēkās norit paralēli ar Latvijas Bankas aptauju "Latvijas gada monēta 2011".
 Monētu dienu ietvaros pašvaldību publisko bibliotēku apmeklētājiem piedāvājam divas aizraujošas iespējas piedalīties šo unikālo mākslas darbu vērtēšanā, saņemt kā balvu kādu no septiņām 2011. gadā kaltajām monētām un palīdzēt savai bibliotēkai iegūt grāmatu komplektu. INFO PLAKĀTS

2. – 15. marts Piedalies balsošanā par Latvijas gada monētu 2011
Paralēli vispārīgajam sabiedrības balsojumam, balsotājiem no bibliotēkām būs iespēja ne vien piedalīties monētu izlozē, bet arī izvēlēties savu gada monētu, kuras autors – mākslinieks – saņems 3td sagatavoto speciālbalvu. Bibliotēku balsojumā tiks uzskaitītas balsis, kas nodotas, izmantojot publisko bibliotēku tīklam pieslēgtos datorus – stacionāros vai portatīvos. Aktīvākās bibliotēkas pārstāvjiem tiks dota iespēja 3td speciālbalvu pasniegt nominētās monētas māksliniekam 12. aprīlī aptaujas "Latvijas gada monēta 2011" noslēguma pasākumā.
2. – 15. marts Atrisini krustvārdu mīklu un izvēlies monētu dāvanā
Šī ir vienreizēja iespēja publisko bibliotēku apmeklētājiem atrisināt krustvārdu mīklu un kļūt par vienu no tiem, kam būs iespēja pašiem izvēlēties, kuru no septiņām monētām saņemt kā dāvanu!
Lai piedalītos krustvārdu mīklas risināšanā, sākot ar 2. martu jāreģistrējas spēlei un jāatbild uz jautājumiem. Informāciju meklē mājas lapā www.bank.lv vai citos interneta resursos.

Informāciju sagatavoja Gunita Strode

Komentāri
Šobrīd nav izveidots neviens komentārs.
<<< Iepriekšējā lapa 1 Nākamā lapa>>>

Pievienot komentāru
Vārds
Atcerēties mani
CAPTCHA
Ievadiet drošības kodu
:: Komentārs::
Bold Italic Underline Strikethrough Subscript Superscript Font color Font Family Font Size Left Align Center Align Right Align Teletype Horizontal Line Marquee Quote Flash Image Image E-mail link hyperlink List
Atlikušo simbolu skaits
Powered by Fusion News © 2006 - 2010, FusionNews.net.

Skrundas novada pašvaldība, Raiņa iela 11, Skrunda, LV-3326, Tel. 63331555, Fax. 63350452, E-pasts dome@skrunda.lv