Vārda dienu svin: Rauls, Rodrigo
   


Biedrība „Lejaskurzeme” tiekas ar Alfrēdu Rubiku :: 29.04.2011 10:06:58

27.aprīli Skrundā Alternatīvās aprūpes dienas centrā viesojās Eiropas Parlamenta deputāts Alfrēds Rubiks un tikās ar biedrības „Lejaskurzeme” biedriem un citiem Skrundas novada invalīdiem un viņu tuviniekiem.

Līdzīga tikšanās Alternatīvās aprūpes dienas centrā notika 2. aprīlī ar deputāti Ingrīdu Circeni.

Šīs bija vērtīgas tikšanās reizes, jo notika sirsnīgas sarunas par esošo situāciju valstī, par vēlamajām izmaiņām un nepilnībām likumdošanā attiecībā uz bērniem invalīdiem un par deputātu redzējumu attiecībā uz valsts attīstību.

Tā kā biedrības „Lejaskurzeme” valde aktīvi iesaistās līdzekļu vākšanā bērnu invalīdu rehabilitācijas nometnei sanatorijā „Sanare” Jaunķemeros, kura notiks arī šovasar, tad šīs bija tikšanās klātienē starp „dzīviem” sponsoriem un ziedojuma saņēmējiem. Vineta Cāzere pateicās ar ziediem un labiem vārdiem A.Rubikam par saņemto ziedojumu.

Ingrīda Circene sadarbībā ar Taipejas misiju un Alfrēds Rubiks no saviem privātajiem līdzekļiem atkārtoti ziedo bērnu invalīdu rehabilitācijas nometnei.

Teksts - Daina Ābele

Foto – Sandris Kuzmickis

Komentāri
Šobrīd nav izveidots neviens komentārs.
<<< Iepriekšējā lapa 1 Nākamā lapa>>>

Pievienot komentāru
Vārds
Atcerēties mani
CAPTCHA
Ievadiet drošības kodu
:: Komentārs::
Bold Italic Underline Strikethrough Subscript Superscript Font color Font Family Font Size Left Align Center Align Right Align Teletype Horizontal Line Marquee Quote Flash Image Image E-mail link hyperlink List
Atlikušo simbolu skaits
Powered by Fusion News © 2006 - 2010, FusionNews.net.

Skrundas novada pašvaldība, Raiņa iela 11, Skrunda, LV-3326, Tel. 63331555, Fax. 63350452, E-pasts dome@skrunda.lv