Vārda dienu svin: Gaida, Arnis, Arno
   


Rudbāržos atzīmē Eiropas dienu :: 11.05.2011 00:09:38

Oskara Kalpaka Rudbāržu pamatskolā 9. maijā atzīmēja Eiropas dienu. Pusdienlaikā visi skolēni zīmēja plakātus, veltītus Eiropas dienai, tad karodziņiem rokās skolēni un skolotāji pulcējās pie skolas svinīgajā līnijā, kur svētku uzrunu teica direktors Dzintars Strauts, atzīmējot Eiropas Savienības nozīmi - gan pozitīvo, gan negatīvo. Viņš arī atgādināja klātesošajiem, kā radusies Eiropas Savienība un kā tā attīstās. Kopīgi tika nodziedāta arī Eiropas Savienības himna.

Emocionāli izskatījās balonu ar vēlējumiem palaišana gaisā. Katras klases skolēns turēja vienu balonu un tad visi kopā tos atlaida, un baloni lēni pacēlās skolas augstumā un tad pie baloniem piesietie papīra balodīši ar vēlējumiem māja atvadas un pazuda aiz skolas parka kokiem. Vēlējumi, kas aizlidoja, sveicot jebkuru no mums, bija: „Lai dzīvo draudzība!”, „Mieru Eiropā un pasaulē!”, „Lai miers virs zemes un cilvēkiem labs prāts!”, „Lai vienmēr būtu saule!” un citi.


Pēc svinīgās līnijas visi klašu kolektīvi devās skolas parkā stādīt kociņus – tā jau ir kļuvusi par tradīciju. Mēs esam jau stādījuši un kopuši kociņus – lielākais vairums ieaug un priecē mūs turpmākajos gados. Šogad iestādījām 12 kociņus.

Teksts- Aija Vanaga
Foto- Dagnija Daiga Grundberga

Komentāri
Šobrīd nav izveidots neviens komentārs.
<<< Iepriekšējā lapa 1 Nākamā lapa>>>

Pievienot komentāru
Vārds
Atcerēties mani
CAPTCHA
Ievadiet drošības kodu
:: Komentārs::
Bold Italic Underline Strikethrough Subscript Superscript Font color Font Family Font Size Left Align Center Align Right Align Teletype Horizontal Line Marquee Quote Flash Image Image E-mail link hyperlink List
Atlikušo simbolu skaits
Powered by Fusion News © 2006 - 2010, FusionNews.net.

Skrundas novada pašvaldība, Raiņa iela 11, Skrunda, LV-3326, Tel. 63331555, Fax. 63350452, E-pasts dome@skrunda.lv