Vārda dienu svin: Gaida, Arnis, Arno
   


Nīkrāces "Diantus" dalībnieces Vārmes amatierteātru spietā
Ievietots 04.08.2011 10:59:48

30.jūlijā Vārmes Liepu birzs estrādē notika amatierteātru spiets, kurā savu dalību pieteica Nīkrāces sieviešu ansamblis "Diantus". Divus gadus pēc kārtas ansamblis pirms Jāņiem Nīkrāces pagasta iedzīvotājus iepriecināja ar dziesmotām izrādēm. Pašas dalībnieces smejas, ka viņas ir kā divi vienā- gan ansamblis, gan amatierteātris. Vārmes spieta dalībniekiem bija ne tikai jāuzstājas ar mājas darbiem, bet bija arī jāpiedalās dažādās izdarībās - jautrajā stafetē, kopīgā izrādes radīšanā, labo vārdu stundā. Bija arī gardā Vārmes sakņu sautējuma ēšana, bet pirms tam tas bija jānopelna ar piedalīšanos aerobikas nodarbībā.

"Diantus" dalībnieces uz Vārmi aizbrauca ar nedaudz pārveidotu fragmentu no ielīgošanas izrādes. Viņas parādīja, cik pārsteidzoši spēja pārveidot savu izskatu (gluži kā brīnumainajās pārvērtībās), lai varētu doties uz vakara balli Liepu birzī.


Noslēgumā labo vārdu stundā visi spieta dalībnieki tika pie gardām un skaistām balvām. Garā un karstā diena aizritēja nemanot. Pirms došanās mājup visi dalībnieki vēl kārtīgi izdejojās ballē.

Teksts - Inga Koļesova
Foto - Oskars Miltovičs

komentāri 0


Skrundas novada pašvaldība, Raiņa iela 11, Skrunda, LV-3326, Tel. 63331555, Fax. 63350452, E-pasts dome@skrunda.lv