Vārda dienu svin: Anrijs, Arkādijs
   


Jaunatnes aktualitātes

Maijs jauniešu centrā solās būt notikumiem bagāts :: 02.05.2018 14:17:21

Maijs solās būt notikumiem bagāts ne vien Skrundas pilsētā, bet arī jauniešu centrā.

3. maija pēcpusdienā gatavosimies - cepsim gardumus, liksim lietā izdomu, lai pagatavoto dekorētu un LR Neatkarības atjaunošanas dienā 4. maijā kopā svinētu Baltā galdauta svētkus.

Maija otrajā svētdienā tiek atzīmēta Mātes diena, tāpēc no 7. līdz 11. maijam gatavosim īpašus pārsteigumus māmiņām, lai 13. maijā katrs varam savu māmiņu iepriecināt ar paša gatavotu, sirsnīgu un mīļu pārsteigumu.

12. maijā Skrundas svētku ietvaros aicinām ikvienu pabūt „Sajūtu laboratorijā” un iemūžināt mirkļus fotokasetē - ikvienam būs iespēja nesteidzīgi baudīt tēju, gaidot savu kārtu, lai iegūtu skaistu fotogrāfiju - piemiņu no Skrundas svētkiem, un jaunatnes darbinieki Jūs mudinās uz pārdomām un sirsnīgām sarunām par sajūtām - tā pavisam īpaši.

No 14. līdz 18. maijam ceļojuma izmēra spēles “Desas” izgatavošanas meistarklase. Pagatavo savu spēles “Desas” komplektu, liec kabatā vai somā, spēlē ar draugiem, ģimeni. Galda spēles attīsta komunikācijas spējas, stratēģisko un abstrakto domāšanu. Radi un spēlējies!

No 21. līdz 25. maijam gatavosim dēļu dekorus - liec lietā radošumu, izveido interjera dekoru, rodi tam praktisku pielietojumu. Radi domājot!

No 28. maija Latvijas Veselības nedēļas ietvaros pavadīsim dienas kustību zīmē.

1. jūnijā, atzīmējot Starptautisko bērnu aizsardzības dienu, rīkosim pankūku ballīti.

Katru trešdienu no plkst. 10.00 jauniešu centrā dzirdamas bērnu čalas un norisinās māmiņu rosīšanās. Māmiņu skolā mēs dalāmies sajūtās, ikdienas norisēs, pārrunājam bērnu lietas, kā arī gūstam daudzveidīgas prasmes, bagātinot savu ikdienu. Ja arī Tu vēlies pabūt kopā ar māmiņām, darboties, izzinot savas spējas, talantus, kā arī gūt jaunas zināšanas un prasmes, nāc, pievienojies, mēs Tevi gaidām! Ņemot vērā, ka mammu tikšanās reižu tēmas ir pašu iniciatīvas, mēs priecāsimies par ikvienu, kurš vēlas dalīties savās prasmēs, lai mijiedarbojoties bagātinātu viens otru. Dod ziņu jaunatnes darbiniekiem - tev noteikti piemīt iekšējie resursi un zināšanas - DOD un GŪSTI!

9. maijā ļausimies radošumam un kopīgiem spēkiem rosīsimies „Apenīšu darbnīcā”.

16. maijā gatavosim sajūtu pudeles.

23. maijā pie mums viesosies skaistuma feja Laura Silniece, lai iepazīstinātu ar dažādiem knifiņiem friziermeistarībā un grima mākslā.

30. maijā Latvijas Veselības nedēļas ietvaros „Māmiņu skolas pārgājiens” - dosimies nelielā pastaigā un pastaigu noslēgsim ar pikniku svaigā gaisā.

Pavārs Žanis-Raivo Behmanis aicinās ikvienu interesentu doties dabā un iepazīt bagāto augu pasauli, lai mēs varētu papildināt savu ikdienas ēdienkarti ar veselīgām un gardām lietam, kas atrodamas tepat līdzās. Seko Skrundas novada multifunkcionālā jaunatnes iniciatīvu centra informācijai:

  • Facebook: @skrundasjauniesucentrs,
  • Twitter: @SkrundasJ,
  • Instagram: @SkrundasJC!

Informāciju sagatavoja jaunatnes darbinieces Baiba Eversone un Eva Behmane

 

Komentāri
Šobrīd nav izveidots neviens komentārs.
<<< Iepriekšējā lapa 1 Nākamā lapa>>>

Pievienot komentāru
Vārds
Atcerēties mani
CAPTCHA
Ievadiet drošības kodu
:: Komentārs::
Bold Italic Underline Strikethrough Subscript Superscript Font color Font Family Font Size Left Align Center Align Right Align Teletype Horizontal Line Marquee Quote Flash Image Image E-mail link hyperlink List
Atlikušo simbolu skaits
Powered by Fusion News © 2006 - 2010, FusionNews.net.
Skrundas novada pašvaldība, Raiņa iela 11, Skrunda, LV-3326, Tel. 63331555, Fax. 63350452, E-pasts dome@skrunda.lv