Vārda dienu svin: Anrijs, Arkādijs
   


Skrundai 20

Novembris "Liepziediņā" :: 05.12.2016 16:35:02

Skrundas PII “Liepziediņš” novembrī svinēja Mārtiņdienu un Latvijas dzimšanas dienu, uzņēma viesus no Kuldīgas novada un leļļu teātra “Tims”, kā arī senioriem dāvināja siltas pašadītas zeķes un pašu vāktas zāļu tējas.

 

4. novembrī iestādē viesojas Kuldīgas novada bērnudārzu vadītājas un metodiķes. Dalāmies pieredzē par ikdienas organizēšanu un aktualitātēm.

10. novembrī – tradicionālā Mārtiņdiena. Zālē noris lielais tirgus, kurā ikviens apgūst prasmi, kā runāt ar pārdevēju, kā saskaitīt pašgatavoto naudiņu, saplānot pirkumus tā, lai varētu pacienāt ikvienu savas ģimenes locekli. Kad maciņi jau patukšojušies, zālē iedejo ķekatnieki – mārtiņgailis, pats Mārtiņš, čigāniete, kas aicina visus jautrās dejās un rotaļās.

14. novembrī iestādē viesojas Skrundas bērnu bibliotēka, lai ikviens 5-6 gadīgais varētu samainīt izlasītās grāmatas pret citām. 

17. novembrī - Latvijas dzimšanas dienai veltīts bērnurīts. Ikviens tērpies baltā blūzē, rotājies ar dzintara rotaslietām. Bērnurītā skan latviešu tautas dziesmas, lielākie bērni dejo latviešu tautas dejas, mazākie – rāda latviešu tautas rotaļas. Ikkatrā grupā bērni apguvuši un svētkos skandē daudz tautasdziesmu. Svētku noslēgumā visi dzied Latvijas valsts himnu.

Mājturības nodarbībā ikkatra grupa gatavo svētku cepumu kūku, zālē var apskatīt bērnu zīmējumu izstādi un arī teritoriju ap “Liepziediņu” rotā rokdarbu nodarbībās bērnu gatavoti dekori ar valsts simboliku.

21. novembrī iestādē viesojās fotokompānija Mārīte, bet 22. novembrī – leļļu teātris Tims ar muzikālu uzvedumu Pasaka par pīlēnu.

No 27. novembra katrā grupā sākas Ziemsvētku gaidīšanas laiks ar Adventes vainagu un Labo darbu kalendāru.

Skrundas jubilejai veltīto labo darbu ietvaros pirms Mārtiņdienas apmeklējām aprūpes namu “Valtaiķi” un ikkatram iemītniekam dāvinājām siltu pašadītu zeķu pāri. Savukārt Skrundas veselības un sociālās aprūpes centra iemītniekiem dāvinājām pašu vāktas zāļu tējas.

Teksts: Dzintra Eglīte, PII "Liepziediņš" vadītāja

Foto no PII "Liepziediņš" arhīva

Komentāri
Šobrīd nav izveidots neviens komentārs.
<<< Iepriekšējā lapa 1 Nākamā lapa>>>

Pievienot komentāru
Vārds
Atcerēties mani
CAPTCHA
Ievadiet drošības kodu
:: Komentārs::
Bold Italic Underline Strikethrough Subscript Superscript Font color Font Family Font Size Left Align Center Align Right Align Teletype Horizontal Line Marquee Quote Flash Image Image E-mail link hyperlink List
Atlikušo simbolu skaits
Powered by Fusion News © 2006 - 2010, FusionNews.net.
Skrundas novada pašvaldība, Raiņa iela 11, Skrunda, LV-3326, Tel. 63331555, Fax. 63350452, E-pasts dome@skrunda.lv