Vārda dienu svin: Meldra, Meldris, Melisa
   


Izsludina eseju konkursu skolēniem par Uzticības tālruni :: 02.04.2011 11:08:01

Lai veicinātu skolēnu izpratni par Uzticības tālruņa darbu, Valsts bērnu tiesību aizsardzības inspekcija (VBTAI) sadarbībā ar nodibinājumu „Centrs Dardedze" izsludina eseju konkursu skolēniem „Ja es būtu Uzticības tālruņa konsultants".

Rīkojot šo eseju konkursu, VBTAI vēlas vairot jauniešu izpratni par līdzcilvēku problēmām un vajadzībām, kā arī rosināt pozitīvu skolēnu savstarpējo attiecību veidošanos. Vienlaikus viens no svarīgākajiem konkursa mērķiem ir izpratnes veicināšana par Uzticības tālruņa darbu, ļaujot konkursantiem iejusties tālruņa speciālistu darbā un mēģinot pašiem rast optimālākos risinājumus vienaudžu problēmām.

Konkursā aicināts piedalīties ikviens vispārizglītojošās vai profesionālās izglītības iestādes skolēns vai audzēknis, sākot no 7. klases.

Esejas līdz 30.aprīlim VBTAI var iesūtīt elektroniski uz e-pastu taivo.trams@bti.gov.lv vai ar pasta starpniecību, kā arī nogādāt personīgi.

Konkursa darbus vērtēs trīs kategorijās - vispārizglītojošo izglītības iestāžu 7. - 9. klašu, vispārizglītojošo izglītības iestāžu 10. - 12. klašu un profesionālo izglītības iestāžu kategorijā.

Konkursa uzvarētājus apbalvos jūnija pirmajā nedēļā - laikā, kad notiek Starptautiskajai bērnu tiesību aizsardzības dienai veltītie pasākumi. Balvas saņems katras kategorijas labāko darbu autori.

Papildu informācija par konkursu pieejama VBTAI interneta mājas lapā sadaļā Aktualitātes
http://www.bti.gov.lv/lat/aktualitates/pazinojumi_presei/?doc=2407&page=.

Informāciju sagatavoja:
Marika Kupče, Komunikācijas nodaļas vadītāja, 67021581, 29538825,
marika.kupce@lm.gov.lv

Komentāri
Šobrīd nav izveidots neviens komentārs.
<<< Iepriekšējā lapa 1 Nākamā lapa>>>

Pievienot komentāru
Vārds
Atcerēties mani
CAPTCHA
Ievadiet drošības kodu
:: Komentārs::
Bold Italic Underline Strikethrough Subscript Superscript Font color Font Family Font Size Left Align Center Align Right Align Teletype Horizontal Line Marquee Quote Flash Image Image E-mail link hyperlink List
Atlikušo simbolu skaits
Powered by Fusion News © 2006 - 2010, FusionNews.net.

Skrundas novada pašvaldība, Raiņa iela 11, Skrunda, LV-3326, Tel. 63331555, Fax. 63350452, E-pasts dome@skrunda.lv