Vārda dienu svin: Meldra, Meldris, Melisa
   


Skrundā īstenos programmu - "ELPA, ŪDENS, SKAŅA" :: 05.04.2011 17:44:28

Programmas organizators:
Organizācija „Art Of Living" (Dzīves māksla) kopā ar Starptautisko Vispārcilvēcisko Vērtību asociāciju (International Association for Human Values).

Mērķauditorija:
Programma paredzēta visplašākajai auditorijai, kas interesējas par veselīgu dzīves veidu, kā arī gadījumos, kad risināmi psiholoģiski vai emocionāli sarežģījumi. Tiks organizētas divas vecuma grupas. Īpaši aicinām iesaistīties jauniešus, vidusskolas beidzējus, kuri šobrīd atrodas darba meklējumos, ilgstošos bezdarniekus, jaunās māmiņas, daudzbērnu ģimeņu vecākus, cilvēkus, kuru aprūpē ir personas ar funkcionāliem traucējumiem, maznodrošinātās personas un pensionārus. 

Programmas mērķis:
Sniegt dalībniekiem teorētiskas zināšanas un praktiskas iemaņas, kas palīdz mazināt stresu, satraukumu, dusmas un spriedzi, palielināt entuziasmu un stiprināt emocionālo līdzsvaru.

Programmas uzdevums:
Dot iespēju programmas dalībniekiem uzzināt par praktiskiem, ietekmīgiem elpošanas un relaksējošiem vingrojumiem, kas ļauj īsā laikā atjaunot fizisko un emocionālo līdzsvaru. Sagatavot dalībniekus patstāvīgai paņēmienu un vingrojumu izmantošanai ikdienā, kas ļaus uzlabot fizisko un garīgo veselību, paaugstināt imunitāti, radīt izturību stresa situācijās.

Programmas īstenošanas ilgums:
4 dienu nodarbības, pirmās trīs dienas viena pēc otras, ceturtā diena - pēc nedēļas, nodarbību sākums 22., 23. un 24. aprīlī. Tiek plānotas 2 dalībnieku grupas. Katrā grupā 10-12 dalībnieki. Katras nodarbības ilgums līdz 2 stundām.

Programmas efektivitāte:
Stresa un emocionālās spriedzes mazināšana;
Fiziskās labsajūtas, emocionālā līdzsvara un enerģijas atjaunošana;
Cilvēcisko pamatvērtību dziļāka apzināšanās;
Dažādu sociālu atkarību novēršana.

Programmas īstenošanas vieta
Skrundā Alternatīvais aprūpes dienas centrā Kalēju ielā 4.
Programma ir bez maksas.
Pieteikties personīgi Alternatīvās aprūpes dienas centrā vai pa tālruni 63321311, 29726237 līdz 14.aprīlim

Komentāri
Šobrīd nav izveidots neviens komentārs.
<<< Iepriekšējā lapa 1 Nākamā lapa>>>

Pievienot komentāru
Vārds
Atcerēties mani
CAPTCHA
Ievadiet drošības kodu
:: Komentārs::
Bold Italic Underline Strikethrough Subscript Superscript Font color Font Family Font Size Left Align Center Align Right Align Teletype Horizontal Line Marquee Quote Flash Image Image E-mail link hyperlink List
Atlikušo simbolu skaits
Powered by Fusion News © 2006 - 2010, FusionNews.net.

Skrundas novada pašvaldība, Raiņa iela 11, Skrunda, LV-3326, Tel. 63331555, Fax. 63350452, E-pasts dome@skrunda.lv