Vārda dienu svin: Vilija, Vits, Žermēna, Baņuta
   


Skrundas amatierteātrim 5 gadu jubileja :: 07.04.2011 10:39:36

1.aprīlī SAAN (Skrundas aizrobežu amatierteātris Nellija) aicināja skatītājus uz 5 gadu jubilejas vakaru, kurā viesus iepriecināja ar pirmizrādi R.Tomā lugu „Astoņas mīlošas sievietes".
Svinīgais pasākums sākās ar aktieru ierašanos uz izrādi automašīnās un došanos uz kultūras namu pa sarkano paklāju. Sanākušie viesi jubilārus sagaidīja ar aplausiem un skaļām ovācijām. Tas tiešām bija skaists un satraucošs mirklis, un mēs jutāmies kā lielas kinozvaigznes.

Pirmizrādēs kolektīvā vienmēr valda satraukums, bet šoreiz aktieriem bija vēl grūtāk, jo jubilejas vakars uzliek dubultslodzi.

Pēc izrādes mēs visi jau varējām laimīgi smaidīt, un bija liels gandarījums un prieks par paveikto. No visas sirds sveicām režisori Inesi Ceriņu, dāvājot lielu vāzi ar saviem parakstiem un saules krāsas rozes. Lielu paldies sakām teātra krustmātei Nellijai Kleinbergai par noderīgo dāvanu un arī pārējiem sveicējiem.
Jauks pārsteigums bija no Jāņa Kukuļa, kurš izrādē „Ak, šis sasodītais salidojums!" attēloja opi. Viņš ieradās kolektīvu sveikt kā opis ar neiztrūkstošo avīzi rokā, tīkliņā nesot konfektes un ziedus.
Otrs opis, Uldis Jaunzems no izrādes „Seši mazi bundzinieki" tā bija iegājis tēlā, ka pavisam aizmirsa, ka nav vairs aktieris, bet ir dejotājs no „Viršu" kolektīva. Viņa dāvātā lielā gurķu burka noderēja jubilāriem vakara noslēguma daļā - ballītē.

Skrundas sieviešu ansamblis „Romance" bija iejutušās tēlos no izrādes „Seši mazi bundzinieki" un aicināja dziedāt visus kopā „Tā man labāk dzīvojas".
Savukārt paši aktieri neaizmirsa savus bijušos kolēģus un aicināja pievienoties jubilāru pulkam uz skatuves.
Paldies par kopā veikto darbu pirmajā sezonā tika teikts Skrundas kultūras nama kolektīviem - vīru ansamblim „Vecie zēni", sieviešu ansamblim „Romance", sieviešu korim „Sonante", audēju kolektīvam, deju kolektīviem „Virši" un „Mežābele", tāpat arī kultūras nama kolektīvam.

Pēc svinīgās daļas vakars noslēdzās ar kopīgu ballēšanos, kuras laikā bija dažādi pārsteigumi. Kas gan tā par jubileju, ja nebūtu tortes. Mums jau gribējās piecas kūkas un vienu sveci, bet bija otrādi. Un galvenais, ka intriga saglabājusies vēl līdz šim brīdim, jo mēs nezinām, kurš ir gardās tortes dāvinātājs.
Paldies sakām arī muzikantiem „Brekšu Pekši" par jaukajām mūzikas taktīm un izturību.

 
Ar saviem iespaidiem par jubilejas vakaru dalījās SAAN dalībnieces Ilona Rītiņa un Inga Koļesova.
Foto- Ieva Benefelde

Komentāri
Šobrīd nav izveidots neviens komentārs.
<<< Iepriekšējā lapa 1 Nākamā lapa>>>

Pievienot komentāru
Vārds
Atcerēties mani
CAPTCHA
Ievadiet drošības kodu
:: Komentārs::
Bold Italic Underline Strikethrough Subscript Superscript Font color Font Family Font Size Left Align Center Align Right Align Teletype Horizontal Line Marquee Quote Flash Image Image E-mail link hyperlink List
Atlikušo simbolu skaits
Powered by Fusion News © 2006 - 2010, FusionNews.net.

Skrundas novada pašvaldība, Raiņa iela 11, Skrunda, LV-3326, Tel. 63331555, Fax. 63350452, E-pasts dome@skrunda.lv