Vārda dienu svin: Meldra, Meldris, Melisa
   


Akcija „Štepseles ceļojums” :: 08.04.2011 10:09:55

Akcijas mērķis ir skolēniem savākt pēc iespējas vairāk nolietoto elektrotehniku - vecos ledusskapjus, datorus, televizorus utt.
AFIŠA

Konkursa uzdevums:

Savākt pēc iespējas vairāk veco, nolietoto sadzīves elektrotehniku (ledusskapjus, televizorus, tējkannas, gludekļus, radio, mobilos telefonus u.c.).

Mērķauditorija:

Liepājas pilsētas un Priekules, Grobiņas, Pāvilostas, Vaiņodes, Nīcas, Rucavas, Durbes un Aizputes, Skrundas, Saldus un Brocēnu novadu skolas.

Noteikumi:

·         Akcijas laikā skolēni tiek aicināti vest un nest uz skolas ierādīto vietu veco, nolietoto sadzīves elektrotehniku – elektriskos un elektroniskos atkritumus.

·         Akcijas laiks no 2011. gada 11. aprīļa līdz 11. maijam.

·         Akcijas beigās SIA „Liepājas RAS” un SIA „Nordia” pārstāvji elektrotehniku savāks un nodos tālākai pārstrādei.

·         Katra savāktā elektroprece ir jāreģistrē tabulā un jāpiešķir tai atbilstošs punktu skaits, akcijas beigās visi punkti tiks saskaitīti un noteikts uzvarētājs. Uzvarēs tā skola, kura iegūs lielāko koeficientu atbilstoši aprēķinu formulai:

               Koeficients = iegūtais punktu skaits / skolēnu skaits skolā

  • Tā skola, kura iegūs lielāko koeficientu, tiks pie galvenās balvas – apmaksātu 52-vietīgu autobusu 250 Ls vērtībā skolēnu pašu izvēlētai ekskursijai. Ja vairākas skolas iegūs vienādu koeficientu, uzvarēs skola, kas savākusi vairāk datortehniku.

Elektronisko un elektrisko iekārtu atkritumiem jāatbilst šādiem noteikumiem:

·         Nedrīkst būt izjaukti;

·         Nolietotajiem elektronisko un elektrisko iekārtu atkritumiem jābūt pilnā komplektācijā, nedrīkst būt:

®    ledusskapji bez kompresoriem;

®    datori bez mikroshēmām, barošanas bloka, korpusa;

®    TV bez korpusa, mikroshēmām, vara dzīslu tinuma kineskopa aizmugurē, kineskopa stikls nedrīkst būt sasists;

®    urbji, zāģi, slīpmašīnas, elektriskie skrūvgrieži nedrīkst būt bez elektromotora;

®    maza izmēra mājsaimniecības iekārtas – putekļu sūcēji, malšanas dzirnaviņas u.c. – nedrīkst būt bez elektromotora un korpusa;

®    nolietotās dzesēšanas iekārtas nedrīkst būt bez vara – alumīnija radiatoriem un bez korpusa.

Ja elektronisko un elektrisko iekārtu atkritumi neatbilst noteiktajām prasībām, tad tiem tiek piešķirts ne vairāk kā 1 punkts katram.

Skaidrojums:elektriskās un elektroniskās iekārtasir iekārtas, ko darbina ar elektrisko strāvu vai elektromagnētisko lauku, un iekārtas elektriskās strāvas un elektromagnētiskā lauka ģenerēšanai, piegādei un mērīšanai, kas konstruētas izmantošanai ar spriegumu, kurš nepārsniedz 1000 voltu maiņstrāvai un 1500 voltu līdzstrāvai, un kas atbilst Ministru kabineta noteiktajām kategorijām.

Komentāri
Šobrīd nav izveidots neviens komentārs.
<<< Iepriekšējā lapa 1 Nākamā lapa>>>

Pievienot komentāru
Vārds
Atcerēties mani
CAPTCHA
Ievadiet drošības kodu
:: Komentārs::
Bold Italic Underline Strikethrough Subscript Superscript Font color Font Family Font Size Left Align Center Align Right Align Teletype Horizontal Line Marquee Quote Flash Image Image E-mail link hyperlink List
Atlikušo simbolu skaits
Powered by Fusion News © 2006 - 2010, FusionNews.net.

Skrundas novada pašvaldība, Raiņa iela 11, Skrunda, LV-3326, Tel. 63331555, Fax. 63350452, E-pasts dome@skrunda.lv