Vārda dienu svin: Uva, Ainārs, Zigfrīds
   


Dziesmu duelis Jaunmuižā :: 14.04.2011 19:06:28

8.aprīļa pēcpusdienā Antuļu iedzīvotāji pulcējās Jaunmuižas pamatskolas zālē uz pasākumu „Dziesmu duelis”, kurš norisinājās jau trešo reizi. Šoreiz dziesmu minēšanā savā starpā sacentās „Jaunmuižas daiļavas” un Skrundas ugunsdzēsēji. Puišu komanda iepazīstoties dāmas sveica ar sarkanām rozēm.

Dalībniekiem bija jāatmin dziesmu nosaukumi, verot vaļā baltos un sarkanos logus, jāatmin melodija pēc atskaņotā motīva, jāieklausās skatītāju „tautas dungā”.
Visi lustīgi dziedāja līdzi. Muzikālo pavadījumu nodrošināja Guna Pavilaite. Pasākumu vadīja Inita Kirše.


Pēc pasākuma kāda sieviete, pozitīvām emocijām uzlādēta, teica: ”Man ir atkal „duka” lauku darbus darīt.” Tas arī ir vislielākais gandarījums, ja cilvēki pēc pasākuma mājās aiziet smaidīgi un atpūtušies no pelēkās ikdienas.
Paldies visiem pasākuma atbalstītājiem: Skrundas Zaļajai aptiekai par pavasarī tik ļoti vajadzīgajiem vitamīniem pasākuma dalībniekiem, Skrundas novada pašvaldībai un
zemnieku saimniecībai „Kalnaiši” par lauku pienu!

Teksts- Sandra Balcere
Foto- Aija Gerkena 

Komentāri
Šobrīd nav izveidots neviens komentārs.
<<< Iepriekšējā lapa 1 Nākamā lapa>>>

Pievienot komentāru
Vārds
Atcerēties mani
CAPTCHA
Ievadiet drošības kodu
:: Komentārs::
Bold Italic Underline Strikethrough Subscript Superscript Font color Font Family Font Size Left Align Center Align Right Align Teletype Horizontal Line Marquee Quote Flash Image Image E-mail link hyperlink List
Atlikušo simbolu skaits
Powered by Fusion News © 2006 - 2010, FusionNews.net.

Skrundas novada pašvaldība, Raiņa iela 11, Skrunda, LV-3326, Tel. 63331555, Fax. 63350452, E-pasts dome@skrunda.lv