Vārda dienu svin: Veronika, Daila, Dominiks
   


Rudbāržu mežaparka talkā – atkal kāds stūrītis Latvijas ir sakārtots! :: 28.04.2017 11:24:56

26. aprīlī jau trešo reizi AS “Latvijas Valsts meži” Dienvidkurzemes reģiona darbinieku grupa sadarbībā ar Rudbāržu pagasta pārvaldi piedalījās “Meža dienu” talkā Rudbāržu mežaparkā, kuru apsaimnieko novada pašvaldība un AS “Latvijas Valsts meži”. 

Talkā tika no kritušajiem kokiem attīrītas aizaugušās takas, atbrīvots ceļš, izzāģējot krūmus, un uzbūvēts tiltiņš pāri strautam mežaparka gravā.

Pēc labi padarīta darba visi tika cienāti ar uz ugunskura vārītu zupu. 

Pēc talkas interesenti devās ekskursijā uz Rudbāržu pili, kur iepazinās ar atjaunoto Varoņu zāli un uzklausīja skolas direktora stāstījumu par Latvijas brīvības cīņām un Rudbāržu pils un Oskara Kalpaka bataljona vēsturi.

Atkal kāds stūrītis Latvijas ir sakārtots!

Rudbāržu pagasta pārvalde saka lielu paldies AS “Latvijas Valsts meži”, īpaši – talkas organizatoram Oskaram Zaļkalnam, un Rudbāržu pagasta talciniekiem, kā arī aicina visus uz tikšanos atkal – ja ne agrāk, tad nākošā gada “Meža dienās”, lai turpinātu iesāktos darbus Rudbāržu mežaparkā un padarītu šo skaisto vietu pieejamu visiem interesentiem.

Teksts un foto – Aija Vanaga, O. Kalpaka Rudbāržu pamatskola

Komentāri
Vietējais :: 28.04.2017 14:19:41
Parka talkā vairāk redzu Valsts meža dienesta darbiniekus.Ja rakstam rakstus vajadzētu arīpareizu informāciju publiskot.
<<< Iepriekšējā lapa 1 Nākamā lapa>>>

Pievienot komentāru
Vārds
Atcerēties mani
CAPTCHA
Ievadiet drošības kodu
:: Komentārs::
Bold Italic Underline Strikethrough Subscript Superscript Font color Font Family Font Size Left Align Center Align Right Align Teletype Horizontal Line Marquee Quote Flash Image Image E-mail link hyperlink List
Atlikušo simbolu skaits
Powered by Fusion News © 2006 - 2010, FusionNews.net.

Skrundas novada pašvaldība, Raiņa iela 11, Skrunda, LV-3326, Tel. 63331555, Fax. 63350452, E-pasts dome@skrunda.lv