Vārda dienu svin: Meldra, Meldris, Melisa
   


Aicina pieteikt dalību Vasaras Saulgriežu tirdziņam Liepājā :: 31.05.2017 08:45:58

Tuvojoties vieniem no gada gaidītākajiem un tautā mīlētākajiem svētkiem, norisināsies liepājnieku iecienītais Vasaras Saulgriežu tirdziņš, kas šogad notiks 21. un 22. jūnijā, Liepājas Rožu laukumā.  Tirdziņam aicināti pieteikties dažādu produkciju mājražotāji, amatnieki un Jāņu zāļu lasītāji, lai liepājniekiem un pilsētas viesiem kopīgi sagādātu plašu piedāvājumu klāstu, radot īstu svētku atmosfēru.

Vasaras Saulgriežu tirdziņš ir kļuvis par tradīciju un šogad tas norisināsies jau piekto gadu. Vienuviet sabrauks kupls mājražotāju un amatnieku pulks, lai andelētos ar smeķīgiem gardumiem un meistardarbiem – sākot no košiem un interesantiem amatnieku un rokdarbnieku darinājumiem, līdz pat gardēžu valdzinājumam – tiks piedāvāti dažādi labumi svētku galdam, kurus ļoti iespējams varēs iegādāties vien šajā tirdziņā.

Visi interesenti aicināti pieteikt savu dalību pasākumam līdz 16. jūnijam, rakstot uz e-pastu tirgusrozulaukuma@gmail.com, kurā  jānorāda: dalībnieka nosaukums un reģistrācijas apliecība, piedāvātā sortimenta apraksts un fotogrāfija, nepieciešamais tirdzniecības vietas lielums un informācija par elektrības pieslēguma nepieciešamību.

Vasaras Saulgriežu tirdziņu organizē biedrība “ETNO Liepāja”, lai ikviens pienācīgi sagatavotos gada lielākajām svinībām. Svētku noskaņas radīšanai, apmeklētāju acis priecēs iespaidīgas Jāņu zāles un vainagi, gardas kūpinātas zivis un gaļa, mājās pagatavots siers no visiem Latvijas reģioniem – tas viss būs pieejams Vasaras Saulgriežu tirdziņā vienlaikus ar līksmām dziesmām, pastaigām un varenu tirgošanos divu dienu garumā.

 

Informāciju sagatavoja: Madara Pūķe, Vasaras saulgriežu tirdziņa kontaktpersona

t. 26371671

Komentāri
Šobrīd nav izveidots neviens komentārs.
<<< Iepriekšējā lapa 1 Nākamā lapa>>>

Pievienot komentāru
Vārds
Atcerēties mani
CAPTCHA
Ievadiet drošības kodu
:: Komentārs::
Bold Italic Underline Strikethrough Subscript Superscript Font color Font Family Font Size Left Align Center Align Right Align Teletype Horizontal Line Marquee Quote Flash Image Image E-mail link hyperlink List
Atlikušo simbolu skaits
Powered by Fusion News © 2006 - 2010, FusionNews.net.

Skrundas novada pašvaldība, Raiņa iela 11, Skrunda, LV-3326, Tel. 63331555, Fax. 63350452, E-pasts dome@skrunda.lv