Vārda dienu svin: Saiva, Santis, Sentis, Tija, Saivis
   


Maijs Skrundas Bērnu bibliotēkā :: 06.06.2017 09:04:19

Skrundas Bērnu bibliotēka maiju aizvadījusi, svinot Baltā galdauta svētkus, uzņemot viesos bērnu rakstnieci Luīzi Pastori, savus kolēģus, pirmklasniekus un lasītājus, kā arī kopā ar bērniem sagādājot prieku Skrundas veselības un sociālās aprūpes centrā iemītniekiem.

Par godu valsts simtgades atklāšanai un Latvijas Republikas Neatkarības atjaunošanas dienai, arī Skrundā 4. maijā tika atzīmēti Baltā galdauta svētki. Tajos tika aicināti piedalīties arī Skrundas Bērnu bibliotēkas lasītāji. Prieks par to, ka bijām kopā!

15. maijā bibliotēkā viesojās bērnu rakstniece Luīze Pastore. Uz šo tikšanos tika aicināti Skrundas vidusskolas 5. klašu skolēni, kuriem bija jāiejūtas mākslas detektīvu lomās. Tikšanās notika Latvijas KKF atbalstītā projekta “Rakstnieks satiek lasītāju” projekta ietvaros. 

18. maijā Skrundas novadā izbraukuma seminārā satikās Alsungas, Kuldīgas un Skrundas bibliotēku darbinieki. Dienas gaitā dalībnieki tika iepazīstināti ar Skrundas novada bibliotēkām, Skrundas novada multifunkcionālo jaunatnes iniciatīvu centru, Oskara Kalpaka muzeju un piemiņas vietu Airītēs un Varoņu zāli Oskara Kalpaka Rudbāržu pamatskolā.

Uz ugunskura ceptā "Zaldātu maize bija patīkams pārsteigums Oskara Kalpaka muzejā

25. maijā bibliotēkas lasošie un muzicējošie bērni, kā arī Skrundas vidusskolas teātra studijas audzēkņi devās uz Skrundas veselības un sociālās aprūpes centru, lai ar saviem priekšnesumiem sagādātu prieku nama iemītniekiem un īpaši sveiktu maija jubilārus. Paldies Skrundas mūzikas skolas pedagogiem un teātra studijas vadītājam Aldim Zalgauckim. Jūsu audzēkņu sniegums šajā pasākumā bija lielisks.

30. maijā uz mācību gada pēdējo Bibliotēkas stundu pulcējās pirmklasnieki. Pēc iepazīšanās ar Radjarda Kiplinga grāmatu “Ziņkārīgais zilonēns” mazajiem lasītājiem bija sagatavoti uzdevumi par grāmatiņām, kuras bijām lasījuši visa mācību gada garumā. 

31. maijā sezonas noslēguma ballītē–piknikā pulcējās bibliotēkas lasītāju klubiņa “Saulespuķes” meitenes, Bērnu žūrijas lasošie eksperti un Skrundas vidusskolas teātra studijas audzēkņi, lai pārrunātu mācību gadā paveikto un vienotos par jaunām kopīgām aktivitātēm. Vēsais laiks ātri vien visus “piknikotājus” sapulcēja atpakaļ bibliotēkā, kur turpinājām ballīti ar jautrām spēlēm.

Informācija un foto: Ligita Danenberga, Skrundas Bērnu bibliotēkas bibliotekāre

Komentāri
Šobrīd nav izveidots neviens komentārs.
<<< Iepriekšējā lapa 1 Nākamā lapa>>>

Pievienot komentāru
Vārds
Atcerēties mani
CAPTCHA
Ievadiet drošības kodu
:: Komentārs::
Bold Italic Underline Strikethrough Subscript Superscript Font color Font Family Font Size Left Align Center Align Right Align Teletype Horizontal Line Marquee Quote Flash Image Image E-mail link hyperlink List
Atlikušo simbolu skaits
Powered by Fusion News © 2006 - 2010, FusionNews.net.

Skrundas novada pašvaldība, Raiņa iela 11, Skrunda, LV-3326, Tel. 63331555, Fax. 63350452, E-pasts dome@skrunda.lv