Vārda dienu svin: Veronika, Daila, Dominiks
   


Aizvadītas sacensības pludmales volejbolā :: 13.06.2017 14:24:15

11. jūnijā pie Skrundas vidusskolas notika sacensības pludmales volejbolā, kurās piedalījās astoņas komandas. Šoreiz sportistiem bija iespēja izbaudīt pilnas spēles, tas ir, līdz kāda no komandām uzvar divus setus, kas no visiem prasīja daudz spēka un izturības.

Šoreiz rezultāti ir šādi: astoto vietu izcīnīja Ēriks Kricaks un Jānis Heinsbergs, septītie – Skrundas veterāni Jānis Demčuks un Jānis Rutkis, sestie – viesi no Saldus Mārcis Landmanis ar Pēteri Daukši, piektie – divi Oskari: Alhimovičs un Kožarenoks, ceturtie šoreiz – Renārs Šeflers un Niks Puriņš, kurus sīvā cīņā par trešo vietu uzveica Igors Balsunovskis un Edgars Rutkis.

Finālā cīnījās komandas, kuras izrādījās spēcīgākās apakšgrupu cīņās un pusfinālos. Visveiksmīgāk šo turnīru aizvadīja Kristers Niks Ērglis un Jevgēņijs Sikuriņecs, kuri sīvā cīņā uzvarēja vēl vienu komandu no Saldus – Mārci Kazakēviču un Mairi Bušinski. 

Uz tikšanos citos turnīros!


18. jūnijā plkst. 10.00 Skrundas vidusskolas pludmales volejbola laukumos notiks pludmales futbola sacensības "Skrundas vārti". Komandām dalība sacensībās jāpiesaka līdz plkst. 9.45 sacensību dienā.

Pludmales futbola sacensību “Skrundas vārti” nolikums

Informāciju sagatavoja: Jānis Rutkis, Skrundas novada pašvaldības sporta organizators

e-pasts: janisrutkis.sns@inbox.lv 

mob. tel. : +371 29186723

Foto: Liene Oļehnoviča

Komentāri
Šobrīd nav izveidots neviens komentārs.
<<< Iepriekšējā lapa 1 Nākamā lapa>>>

Pievienot komentāru
Vārds
Atcerēties mani
CAPTCHA
Ievadiet drošības kodu
:: Komentārs::
Bold Italic Underline Strikethrough Subscript Superscript Font color Font Family Font Size Left Align Center Align Right Align Teletype Horizontal Line Marquee Quote Flash Image Image E-mail link hyperlink List
Atlikušo simbolu skaits
Powered by Fusion News © 2006 - 2010, FusionNews.net.

Skrundas novada pašvaldība, Raiņa iela 11, Skrunda, LV-3326, Tel. 63331555, Fax. 63350452, E-pasts dome@skrunda.lv