Vārda dienu svin: Meldra, Meldris, Melisa
   


Skrundas un Kazdangas jaunsargi Baltijas valstu sporta spēlēs :: 03.07.2017 14:26:04

No 19. līdz 22. jūnijam Skrundas un Kazdangas jaunsargi pārstāvēja Latviju Baltijas valstu karavīru sporta spēlēs Tartu. Komandā startēja 10 dalībnieki – Kristaps Puķe, Jolanta Aina Stepanoviča, Samanta Seņko, Atis Viļumsons, Niks Tamsons, Emīlija Vītola Zariņa, Jana Mikulaneca, Ivo Puriņš, Ilvis Grīniņš, Niklāvs Puks. Instruktors – Kaspars Rudītis.

19. jūnijā agri no rīta jaunsargi devās ceļā uz Tartu. Pirmajā dienā notika sporta spēļu atklāšana, pēc kuras jaunsargiem bija iespēja vērot futbola spēles. Pēc futbola jaunsargi devās uz nakšņošanas vietu. Nākamajā dienā sākās arī jaunsargu sacensības. Agri no rīta Latvijas, Igaunijas un Lietuvas jaunsargi devās 20 km ārpus Tartu, lai startētu orientēšanās biatlonā. Pēcpusdienā notika virves vilkšanas sacensības. 

Brīvajā laikā visu trīs valstu jaunsargi kopīgi spēlēja spēles, kā arī devās apskatīt pilsētu. Pēdējā dienā uzreiz pēc brokastīm jaunsargus, sākot ar jaunāko grupu, veda uz šaušanas sacensībām aizsardzības akadēmijā.

Pēc pusdienām visi kopīgi devās spēlēt volejbolu. Volejbolam beidzoties, jaunsargi ar instruktoriem devās atpakaļ un nakšņošanas vietu, lai sagatavotos Baltijas sporta spēļu noslēgumam. Banketā tika apbalvoti Baltijas valstu karavīri un jaunsargi.

Latvijas jaunsargi volejbolā izcīnīja 1. vietu gan jaunākajā, gan vecākajā grupā. Orientēšanās biatlonā un šaušanā ar mazkalibra šauteni tika iegūta 2. vieta un virves vilkšanā – 3. vieta. 

Medaļas tika iegūtas arī individuālajās disciplīnās: Emīlijai Vītolai Zariņai (Skrunda) – 2. vieta orientēšanās biatlonā un 3. vieta šaušanā, Niklāvam Pukam (Kazdanga) – 3. vieta šaušanā, Atim Viļumsonam (Nīkrāce) – 2. vieta orientēšanās biatlonā.

Informāciju sagatavojusi: Samanta Seņko, Skrundas vidusskolas jaunsardze

Foto: no Samantas Seņko personīgā arhīva

Komentāri
Šobrīd nav izveidots neviens komentārs.
<<< Iepriekšējā lapa 1 Nākamā lapa>>>

Pievienot komentāru
Vārds
Atcerēties mani
CAPTCHA
Ievadiet drošības kodu
:: Komentārs::
Bold Italic Underline Strikethrough Subscript Superscript Font color Font Family Font Size Left Align Center Align Right Align Teletype Horizontal Line Marquee Quote Flash Image Image E-mail link hyperlink List
Atlikušo simbolu skaits
Powered by Fusion News © 2006 - 2010, FusionNews.net.

Skrundas novada pašvaldība, Raiņa iela 11, Skrunda, LV-3326, Tel. 63331555, Fax. 63350452, E-pasts dome@skrunda.lv