Vārda dienu svin: Ingmārs, Ernestīne, Akvelīna
   


Veselības nedēļas pasākuma apbalvošana. :: 25.09.2017 10:29:30

  Šā gada 14. septembrī Rīgā “Zelta Boulinga un skvoša centrā” notika Latvijas Tautas sporta asociācijas( LTSA ) rīkots pasākums, ar kuru noslēdzās šā gada Latvijas Veselības nedēļa.

       Veselības nedēļas aktivitātes notika laika posmā no 29. maija līdz 4. jūnijam visā Latvijā. Pasākumā tika aicināti piedalīties un paldies teikts to pašvaldību un iestāžu pārstāvjiem, kuri ļoti aktīvi bija piedalījušies šajā Veselības nedēļā.

       Sveikšanu vadīja LTSA prezidents Andris Bērziņš, kurš teica lielu paldies visiem, kuri piedalījās Veselības nedēļas pasākumos, pateicās un apbalvoja visaktīvākās pašvaldības, iestādes un pasākumu koordinatorus.

       No Skrundas novada pasākumā piedalījās un tika apbalvoti Rudbāržu  un Nīkrāces pagasta pārstāvji, kā arī Nīkrāces pamatskola. Nīkrāces pamatskola saņēma arī naudas balvu sporta inventāra iegādei.

       Apbalvošanas noslēgumā Andris Bērziņš aicināja Veselības nedēļās pasākumus atbalstīt arī nākamgad un izteica cerību, ka dalībnieku skaits būs vēl lielāks, pasākumi būs arvien interesantāki, pasākumu koordinatori būs izdomas bagāti. Vēl izskanēja novēlējums visiem tikties nākamgad līdzīgā, pozitīvām emocijām bagātā apbalvošanas pasākumā.

       Pēc apbalvošanas bija iespēja neformālā gaisotnē padalīties ar iespaidiem, dalīties pieredzē, iegūt kādas jaunas idejas turpmāko sporta aktivitāšu organizēšanai, iemūžināt šo dienu fotogrāfijās, kā arī izmēģināt spēkus boulinga spēlē.

   Teksts un foto: Nīkrāces pamatskolas sporta skolotājs Nēme Tāramē

   Komentāri
   Šobrīd nav izveidots neviens komentārs.
   <<< Iepriekšējā lapa 1 Nākamā lapa>>>

   Pievienot komentāru
   Vārds
   Atcerēties mani
   CAPTCHA
   Ievadiet drošības kodu
   :: Komentārs::
   Bold Italic Underline Strikethrough Subscript Superscript Font color Font Family Font Size Left Align Center Align Right Align Teletype Horizontal Line Marquee Quote Flash Image Image E-mail link hyperlink List
   Atlikušo simbolu skaits
   Powered by Fusion News © 2006 - 2010, FusionNews.net.

   Skrundas novada pašvaldība, Raiņa iela 11, Skrunda, LV-3326, Tel. 63331555, Fax. 63350452, E-pasts dome@skrunda.lv