Vārda dienu svin: Meldra, Meldris, Melisa
   


Skrundas kultūras nama vasaras sezonas noslēgums :: 25.09.2017 17:55:21

Es sajūtu rudeni...

Krāšņāko savu draugu

Kad vējš iezogas aiz mēteļa, kad saule vēl mazliet lutina,

Rudeni...

Kad dārzā zied dālijas un putni steidz prom,

Kad atsākas domas par satikšanos..

(I.Tauriņa)

      Ar mākslinieka Kārļa Dazarta darbu iztādi un Vaiņodes amatierteātra “Kuratieši” (režisore Inga Ezeriete) izrādi “Trīsarpus atraitnes” 15. septembrī sākusies jaunā  sezona Skrundas kultūras namā.

      Pirms dažām nedēļām, augusta beigās, ar lustīgu zaļumballi, kurā piedalījās Jānis Krūmiņš no grupas “Apvedceļš” noslēdzās vasaras sezonas pasākumi Skrundas estrādē.

      Vasaras sezonas pasākumi Skrundas estrādē un citur pilsētā sākās ar aktieru ansambļa “Ilga “ koncertu 4. maijā, atklājot Skrundas novada svētkus. Svinot novada svētkus Skrundas estrādē, dzirdējām gan grupas  „Transformeri” uzstāšanos 5. maijā, gan Harija Zariņa un viņa draugu koncertu “Tu un es” 6. maijā. Vērienīgajā koncertā piedalījās tādi tautā iemīļoti mākslinieki kā Atis Ieviņš, Buks, Antra Stafecka, Dināra Rudāne, Aija Andrejeva, Alex un grupa “Colt” un  TDA  „Zelta sietiņš” dejotāji. Vēlu vakarā, skvērā pie pulksteņa, muzicēja populārais grupas “Otra puse” solists Normunds Pauniņš.

      Maija beigās Skrundas estrādē jau cerurto reizi notika bērnu deju svētki, kuros  piedalījās ap 200 dalībnieki no Skrundas, Saldus, Aizputes un Kuldīgas novadiem.

      Līgo dienā Skrundā tika rīkoti pat trīs brīvdabas pasākumi. Rīts iesākās ar zāļu tirgu skvērā pie pulksteņa. Te varēja gan pirkt, gan pārdot, gan klausīties kā muzicē tautas mūzikas ansamblis “Neparasts gadījums” no Durbes. Vakarā estrādē varēja noskatīties Jēkaba Jančevska brīvdabas izrādi “Precību viesulis”, ko iestudēja režisore Inga Ezeriete un ballēties kopā ar grupu “Hono”.

      Jūlijā skrundeniekus un viesus priecēja divi vērienīgi  pasākumi – IV Kurzemes vīru koru DIŽKONCERTS un tautas deju festivāls “Griežam danci”. Koru dižkoncertā piedalījās ne tikai Kurzemes vīru kori, bet arī sieviešu kori un Inčukalna pūtēju orķestris.Tradīcija rīkot šo pasākumus Skrundā, Ventas krastā ir jau vairākus gadus.

      Tautas deju festivālā “Griežam danci”, kas norisinājās divas dienas jūlija beigās, piedalījās desmit deju kolektīvi no Aizputes, Kabiles, Durbes un Durbes novada Lieģiem, Jelgavas novada Zaļeniekiem un Līvbērzes, Kuldīgas novada Snēpeles, Kokneses, Vecumniekiem un, protams, Skrundas.

      Vasaras sezonā katram ir bijusi iespēja atrast ko savu – baudīt kādu kultūras pasākumu,  izklaidēties ,atpūsties un dejot kādā no zaļumballēm vai diskotēkām.

      Arī sezonas sākumā ir padomāts par ikvienu, kurš apmeklēs Skrundas kultūras nama pasākumus. Jau šonedēļ aicinām uz Disko nakti, kur skanēs ne tikai šī brīža aktuālā disko mūzika, bet arī 80 – 90 gadu disko hiti. Oktobrī kultūras namā uz lielās zāles skatuves redzēsim vairākas grupas, jo jau otro gadu te notiks muzikantu saiets “Tikšanās Skrundā”. Tradicionāli, oktobra beigās, kultūras namā tiks organizēta Skrundas novada amatierteātru skate, kurā piedalīsies visi novada kolektīvi un Vaiņodes amatierteātris “Kuratieši”. Novembrī rīkosim vairākus pasākumus, veltītus Latvijas Republikas proklamēšanas 99. gadadienai. Decembrī uz kultūras namu aicināsim pašus mazākos, lai  kopā darbotos Rūķu darbnīcā, iedegtu lielo pilsētas egli un satiktos ar Ziemassvētku vecīti. Un tieši pirms pašiem Ziemassvētkiem aicināsim visus uz svētku ieskaņas koncertu, kurā, kā katru gadu, mūs iepriecinās visi Skrundas kultūras nama un novada dziedošie kolektīvi.

   Lai doma, par satikšanos piepildās! Un kāpēc ne kultūras namā?

   Gaidām ciemos!

   Ar cieņu, Skrundas kultūras nama direktore Dita Ņuņēvica

   Komentāri
   Šobrīd nav izveidots neviens komentārs.
   <<< Iepriekšējā lapa 1 Nākamā lapa>>>

   Pievienot komentāru
   Vārds
   Atcerēties mani
   CAPTCHA
   Ievadiet drošības kodu
   :: Komentārs::
   Bold Italic Underline Strikethrough Subscript Superscript Font color Font Family Font Size Left Align Center Align Right Align Teletype Horizontal Line Marquee Quote Flash Image Image E-mail link hyperlink List
   Atlikušo simbolu skaits
   Powered by Fusion News © 2006 - 2010, FusionNews.net.

   Skrundas novada pašvaldība, Raiņa iela 11, Skrunda, LV-3326, Tel. 63331555, Fax. 63350452, E-pasts dome@skrunda.lv