Vārda dienu svin: Justīne, Juta
   


Dzejas dienas Jaunmuižā. :: 26.09.2017 15:48:56

   20. septembrī Antuļu bibliotēka aicināja uz tikšanos ar dzejnieku, mūziķi un pazīstamo dziesmu teksta autoru Guntaru Raču.

      Jaunmuižas pamatskolas zālē autoru sagaidīja teju ap astoņdesmit viņa daiļrades cienītāju. Dzejnieks bija ieradies kopā ar  saviem draugiem Uģi Tirzīti, Andri Alviķi, dziedātāju Katrīnu Binderi un skrundenieku, dziedošo ugunsdzēsēju, Jāni Buķeli. Pasākumu kuplināja arī mazās skrundenieces no popgrupas „Bums”.

      Guntars Račs lasīja dzeju no jaunā dzejoļu krājuma „365” un iepriekšējā krājuma „ Laikam laika nav.” Divi laimīgie no kuplā skatītāju  pulka varēja savā īpašumā iegūt jauno dzejoļu krājumu, atbildot uz autora uzdotajiem jautājumiem.  

      Skanēja tautā populāras melodijas ar dzejnieka Guntara Rača vārdiem, viņam pašam dziedot un muzicējot uz ģitāras.  Visus saviļņoja arī Katrīnes Binderes, izjustais , maigais dziedājums. Viņas izpildījumā skanēja „Tev līdzās”, „Rasa”, „Par to”. Skanot Līvu dziesmai „Ozolam” Buka izpildījumā, cilvēki zālē cēlās kājās un dziedāja līdzi.

   Divas stundas paskrēja nemanot. Pēc pasākuma kāda apmeklētāja teica: „Tik pozitīvu lādiņu sen nebiju saņēmusi. Izcils Guntara Rača radošā darba vakars.”

   Paldies Dzejniekam Guntaram Račam, mūziķiem un pasākuma apmeklētājiem.

   Paldies „Manai Aptiekai” par atbalstu.

   Teksts: Sandra Balcere Antuļu bibliotēkas vadītāja.

   Foto: Guna Jaunzeme, Svetlana Rudzīte, Līga Grickus, Lāsma Freimane.

   Komentāri
   Šobrīd nav izveidots neviens komentārs.
   <<< Iepriekšējā lapa 1 Nākamā lapa>>>

   Pievienot komentāru
   Vārds
   Atcerēties mani
   CAPTCHA
   Ievadiet drošības kodu
   :: Komentārs::
   Bold Italic Underline Strikethrough Subscript Superscript Font color Font Family Font Size Left Align Center Align Right Align Teletype Horizontal Line Marquee Quote Flash Image Image E-mail link hyperlink List
   Atlikušo simbolu skaits
   Powered by Fusion News © 2006 - 2010, FusionNews.net.

   Skrundas novada pašvaldība, Raiņa iela 11, Skrunda, LV-3326, Tel. 63331555, Fax. 63350452, E-pasts dome@skrunda.lv