Vārda dienu svin: Justīne, Juta
   


Bērnu bibliotēkā viss septembris dzejas noskaņās :: 28.09.2017 13:43:30

Septembrī bērnu bibliotēkā tika atvērta  Dzejoļu darbnīca. Pirmais darbnīcā paveicamais uzdevums – mīļākā dzejolīša ietērpšana krāsās un zīmējumā.

 

Nākamajā nedēļā Dzejoļu darbnīcā viesojās ilgi gaidīts ciemiņš – dzejniece Māra Cielēna. Uz šo pasākumu bija aicināti Skrundas vidusskolas skolēni. Sagaidījām dzejnieci godam – ar dzejoļiem un dziesmām, kurus bija sagatavojuši Skrundas vidusskolas teātra pulciņa dalībnieki un vokālās studijas muzicētāji. Tikšanās laikā bērni uzzināja kā top dzejolītis, un par to, kas nepieciešams cilvēkam, lai kļūtu par dzejnieku vai rakstnieku.

Arī  pēcpusdiena šajā dienā bija tikpat radoša dzejas noskaņās. Otrā Dzejoļu darbnīcas nodarbība bija Cepamdiena, kurā cepām … dzejolīti. Brūkleņrakstā rakstītais Māras Cielēnas dzejolītis „Paldiesiņš” izcepās brīnumgards un ātri izkusa mazo cepēju mutēs. Nākamā Cepamdiena būs 11.oktobrī, kad cepsim…. Tas lai paliek noslēpums.

27. septembrī – Dzejoļu darbnīcas noslēguma nodarbība, kurā savus uzrakstītos dzejolīšus veltījām Skrundas pilsētai. Un ne tikai Skrundai. Varbūt Venta mūsu mazos dzejoļu kuģīšus aiznesīs līdz pat jūrai.

Draudzīgi līdzās Dzejas dienu pasākumiem, bibliotēkā varēja apskatīt izzinošu izstādi par mūsu labības daudzveidību. Visiem, kuri bija izpētījuši izstādē izvietoto informāciju, bija iespēja piedalīties ātrās krustvārdu mīklas risināšanā.

Teksts: Inga Zalgaucka

Foto: Ligita Danenberga

Komentāri
Šobrīd nav izveidots neviens komentārs.
<<< Iepriekšējā lapa 1 Nākamā lapa>>>

Pievienot komentāru
Vārds
Atcerēties mani
CAPTCHA
Ievadiet drošības kodu
:: Komentārs::
Bold Italic Underline Strikethrough Subscript Superscript Font color Font Family Font Size Left Align Center Align Right Align Teletype Horizontal Line Marquee Quote Flash Image Image E-mail link hyperlink List
Atlikušo simbolu skaits
Powered by Fusion News © 2006 - 2010, FusionNews.net.

Skrundas novada pašvaldība, Raiņa iela 11, Skrunda, LV-3326, Tel. 63331555, Fax. 63350452, E-pasts dome@skrunda.lv