Vārda dienu svin: Junora, Anšlavs
   


Eiropas sporta nedēļa Skrundā :: 04.10.2017 09:33:22

Skrundā Eiropas sporta nedēļā bija iespēja iesaistīties nūjošanas un velobraukšanas aktivitātēs. Šādu iespēju izmantoja 5 nūjotājas un 45 velobraucēji.

Prieks, ka nūjošanas pasākumā 28. septembrī, neskatoties uz dzestrajiem laika apstākļiem, pievienojās arī kaimiņu novada aktīvistes no Laidiem, un tā 6 nūjotājas pa Skrundas mazajām ieliņām raitā solī nostaigāja  5 km.

30. septembrī pie Skrundas kultūras nama bija sen neredzēts, kupli apmeklēts velosipēdistu sabraukums, jo šeit tikās visi tie interesenti, kas tālāk kopā devās uz Skrundas armijas pilsētiņu.

Mūsu pulciņā bija gan ģimenes, gan skolēni no Nīkrāces Ekoskolas, gan vietējie ikgadējie velobraucēji, gan tie, kuri piedalās pirmo reizi. Pie Armijas pilsētiņas mūsu pulkam pievienojās velobraucējas no Laidiem un Vilgāles. Pavisam kopā 45 dalībnieki vērīgi klausījās gida un entuziasta Inta Folkmaņa stāstījumā par Armijas pilsētiņas vēsturi.

Pēc tam devāmies vēl nelielā izbraucienā, lai jaukā gaisotnē pie dīķa ugunskurā uzceptu desiņas, skatītos Inta sarūpēto armijas poligona bilžu arhīvu un priecātos par skaisto rudens dienu, tā noslēdzot gan Eiropas sporta nedēļu, gan velobraucienu sezonu.

Šis bija jau astoņpadsmitais Skrundas pašvaldības organizētais velobrauciens. Paldies visiem dalībniekiem par atsaucību un Intam Folkmanim par ekskursiju. Uz tikšanos nākamgad!

 

Informāciju sagatavoja: Aivita Staņeviča, Skrundas novada sporta pasākumu organizatore

Foto - Aivita Staņeviča, Mārīte Māliņa

Komentāri
Šobrīd nav izveidots neviens komentārs.
<<< Iepriekšējā lapa 1 Nākamā lapa>>>

Pievienot komentāru
Vārds
Atcerēties mani
CAPTCHA
Ievadiet drošības kodu
:: Komentārs::
Bold Italic Underline Strikethrough Subscript Superscript Font color Font Family Font Size Left Align Center Align Right Align Teletype Horizontal Line Marquee Quote Flash Image Image E-mail link hyperlink List
Atlikušo simbolu skaits
Powered by Fusion News © 2006 - 2010, FusionNews.net.

Skrundas novada pašvaldība, Raiņa iela 11, Skrunda, LV-3326, Tel. 63331555, Fax. 63350452, E-pasts dome@skrunda.lv