Vārda dienu svin: Meldra, Meldris, Melisa
   


LR Tiesībsarga birojs aicina uz bezmaksas konsultācijām un semināru Liepājā :: 17.10.2017 15:58:20

Otrdien, 24. oktobrī, laikā no plkst. 12.00 līdz 16.30 Liepājas Centrālās zinātniskās bibliotēkas filiālē “Vecliepājas rūķis” (Liepāja, Malkas iela 4) ikvienam interesentam būs iespēja saņemt individuālas Tiesībsarga biroja juristu konsultācijas par cilvēktiesību, labas pārvaldības un diskriminācijas jautājumiem. Paralēli konsultācijām laikā no plkst.12.00 līdz 12.30 norisināsies arī seminārs grūtniecēm un mazu bērnu māmiņām par strādājošu grūtnieču un mazu bērnu vecāku tiesībām nodarbinātības jomā. 

 

Seminārā stāstīs par to, kas ir diskriminācija, kā tā var izpausties darba tiesiskajās attiecībās, kas jādara un kur var vērsties, lai aizstāvētu savas tiesības gadījumā, ja darba devējs darbiniekam nenodrošina Darba likumā noteiktās tiesības.

Iedzīvotājus konsultēs pieredzējuši Tiesībsarga biroja juristi. No Tiesībsarga birojā saņemtajiem iesniegumiem un līdzšinējām klientu konsultācijām secināms, ka sabiedrībā ļoti aktuāli ir jautājumi par bērnu un ģimenes tiesībām, mājokļa un īpašuma tiesībām un citi.  Arvien vairāk pieaug iedzīvotāju jautājumi par labas pārvaldības ievērošanu valsts un pašvaldību iestādēs.

Pasākumi ir bez maksas un uz tiem ir jāpiesakās iepriekš, zvanot uz Tiesībsarga biroja tālruni 67686768.

 

Informāciju sagatavoja: Madlēna Vahere

Latvijas Republikas Tiesībsarga biroja konsultante komunikācijas un starptautisko attiecību jautājumos

 

 

Komentāri
Šobrīd nav izveidots neviens komentārs.
<<< Iepriekšējā lapa 1 Nākamā lapa>>>

Pievienot komentāru
Vārds
Atcerēties mani
CAPTCHA
Ievadiet drošības kodu
:: Komentārs::
Bold Italic Underline Strikethrough Subscript Superscript Font color Font Family Font Size Left Align Center Align Right Align Teletype Horizontal Line Marquee Quote Flash Image Image E-mail link hyperlink List
Atlikušo simbolu skaits
Powered by Fusion News © 2006 - 2010, FusionNews.net.

Skrundas novada pašvaldība, Raiņa iela 11, Skrunda, LV-3326, Tel. 63331555, Fax. 63350452, E-pasts dome@skrunda.lv