Vārda dienu svin: Meldra, Meldris, Melisa
   


Guntars Račs un grupa “Saldās sejas” pošas uz Skrundu! :: 26.03.2018 13:39:15

Iedvesmoti no veiksmīgas koncertu sērijas, Guntars Račs un grupa “Saldās sejas” izsludina jaunu 10 koncertu sēriju, no kuras pirmais koncerts notiks 20. aprīlī Skrundā.

Koncerta programmā skan jaunas, kā arī jau populāras dziesmas ar Guntara Rača vārdiem, un koncerta laikā tiek prezentēta Guntara dzejoļu grāmata “365”. Pavisam nesen ceremonijas “Zelta ābele” laikā autoram tika pasniegta īpaša “Latvijas Grāmattirgotāju asociācijas” balva, par grāmatas 1. daļu, kas ir bijusi vispieprasītākā grāmata 2017. gadā Latvijā. Pirmo reizi Latvijas vēsturē tā ir dzejoļu grāmata! Un vairāki dzejoļi no šīs grāmatas jau ir pārtapuši par dziesmām un skanēs arī koncertā Skrundā.

Guntars Račs par “Saldajām sejām” un koncertu Skrundā: “ Skrunda man ir īpaša vieta. Vienmēr atceros festivālu “Roks pret militārismu”, kuru kopā ar Zigfrīdu šeit organizējām un pēc tam dejas Skrundas kultūras namā. Tā bija īpaša atmosfēra un aura, tāpēc es ar nepacietību gaidu, kad kopā ar draugiem varēsim pie jums uzspēlēt. Redzu, ka Skrunda ir ļoti mainījusies pa šiem gadiem un gribu visu izstaigāt un apskatīt pats savām acīm! Nāciet uz koncertu! Mēs gūstam prieku no katra koncerta, un skatītāji to sajūt. Tā ir abpusēja pozitīvu emociju apmaiņa. Es nekad nebūtu iedomājies, ka mana jaunā gada apņemšanās uzrakstīt vienu dzejoli dienā, mani novedīs tik tālu.”

Pirms un pēc koncerta būs iespējams iegādāties Guntara Rača jauno grāmatu “365” un saņemt autogrāfus!

Biļetes uz koncertu Skrundā jau ir pārdošanā: https://www.bilesuparadize.lv/lv/events/event/64273

No 26. marta tās var iegādāties arī Skrundas bērnu bibliotēkā.

Grupas “Saldās sejas” pirmsākumi meklējami 1985. gadā, kad ģitārista Tomasa Kleina mājās sapulcējās domubiedri Guntars Račs, Tomass Kleins, Ivo Fomins, Aldis Žimants, Zigfrīds Muktupāvels un citi. Tolaik grupa tā arī nenospēlēja nevienu koncertu, bet kopā labi pavadīja laiku mēģinājumos. Šogad, pēc tam kad Guntars Račs bija realizējis savu ieceri, katru dienu uzrakstīt vienu dzejoli, kas tagad ir izdoti divdaļīgā grāmatā “365”, dzejnieks un mūziķis nolēma šo seno kolektīvu atkal atjaunot. Pēc pārsteidzoši veiksmīgas pirmās koncertu sērijas februārī, un pēc daudzu klausītāju lūguma, tagad ir izsludināta papildus turneja, kurā bez grupas pamatsastāva, kurā pašlaik muzicē Tomass Kleins, Guntars Račs, Jānis Narkevics juniors, Mārcis Judzis, Andris Alviķis un Uģis Tirzītis, piedalīsies arī Liepājas rokmūzikas karognesējs Ivo Fomins, jaunā un daudzsološā dziedātāja Katrīna Bindere citi īpašie viesi.

Saldās sejas” jau ir ierakstījuši vairākas jaunas dziesmas. Dziesma “Klusums pirms vētras” veiksmīgi piedalās “Muzikālās bankas” dziesmu aptaujā, bet dziesma “Nekas nav svarīgāks par vārdiem” pat pabijusi spēlētākās nedēļas dziesmas statusā “Latvijas Radio 2”. Studijā top vēl vairākas dziesmas. Šonedēļ pabeigts darbs pie jauna dziesmas video, kas tapis jau pieminētajam singlam. Video filmēts koncerta laikā “Slampes kultūras pilī” šī gada 4. martā.

Noskaties un nāc uz koncertiem!

“Saldās sejas” – Nekas nav svarīgāks par vārdiem: https://www.youtube.com/watch?v=Cfr8YU6d26E

Komentāri
Šobrīd nav izveidots neviens komentārs.
<<< Iepriekšējā lapa 1 Nākamā lapa>>>

Pievienot komentāru
Vārds
Atcerēties mani
CAPTCHA
Ievadiet drošības kodu
:: Komentārs::
Bold Italic Underline Strikethrough Subscript Superscript Font color Font Family Font Size Left Align Center Align Right Align Teletype Horizontal Line Marquee Quote Flash Image Image E-mail link hyperlink List
Atlikušo simbolu skaits
Powered by Fusion News © 2006 - 2010, FusionNews.net.

Skrundas novada pašvaldība, Raiņa iela 11, Skrunda, LV-3326, Tel. 63331555, Fax. 63350452, E-pasts dome@skrunda.lv