Vārda dienu svin: Junora, Anšlavs
   


Marta rosība Skrundas Bērnu bibliotēkā :: 28.03.2018 09:42:37

Marts bibliotēkā pavadīts ļoti rosīgs un radošs. 8. martā uz informācijas meklēšanas nodarbību aicinājām Skrundas vidusskolas 3. klašu skolēnus. 

Lai bērni neapjuktu bagātīgajā enciklopēdiju klāstā, vispirms tiem tika atgādināts par alfabēta nozīmi informācijas meklēšanā un enciklopēdiju dažādību. Šīs zināšanas bija jāpielieto arī pasākuma laikā, jo katrai klasei bija uzdevums sameklēt informāciju par kādu dzīvnieku, bet pēc tam prezentēt to visiem klātesošajiem.

20. martā uz tikšanos „Interesanto profesiju diena” bija aicināti Skrundas vidusskolas 6. klašu skolēni. Šajā reizē tikšanās ar Skrundas TV darbiniekiem, kuri iepazīstināja ar televīzijas žurnālista, operatora un montāžas inženiera darbu. Stāstījums par šīm profesijām bija tik interesants un aizraujošs, ka nebija ilgi jāmeklē brīvprātīgie, kuri labprāt stājās kameras priekšā, lai improvizētu intervijā par skolas Projektu nedēļu.

21. martā Skrundā tika noskaidroti vēl divi Skaļās lasīšanas čempioni, šoreiz no Skrundas vidusskolas 5. klasēm. 11. aprīlī uz reģionālo konkursu Kuldīgā dosies arī Krists Kliemanis un Sanija Freimane.

Vēl šomēnes aicinām uz kārtējo Cepamdienu, kas būs trešdien, 28. martā. Šoreiz to apvienosim ar stāstījumu par kādu no jaunākajām grāmatām. Gaidīsim jau no plkst. 14.00. Cepsim kaut ko apaļu un zeltainu, kā jau Lieldienu laikā pienākas.

Informāciju sagatavoja: Inga Zalgaucka, Skrundas Bērnu bibliotēkas vadītāja

Komentāri
Šobrīd nav izveidots neviens komentārs.
<<< Iepriekšējā lapa 1 Nākamā lapa>>>

Pievienot komentāru
Vārds
Atcerēties mani
CAPTCHA
Ievadiet drošības kodu
:: Komentārs::
Bold Italic Underline Strikethrough Subscript Superscript Font color Font Family Font Size Left Align Center Align Right Align Teletype Horizontal Line Marquee Quote Flash Image Image E-mail link hyperlink List
Atlikušo simbolu skaits
Powered by Fusion News © 2006 - 2010, FusionNews.net.

Skrundas novada pašvaldība, Raiņa iela 11, Skrunda, LV-3326, Tel. 63331555, Fax. 63350452, E-pasts dome@skrunda.lv