Vārda dienu svin: Vilija, Vits, Žermēna, Baņuta
   


Pieteikšanās mācībām līdz 16. aprīlim :: 10.04.2018 16:43:10

Strādājošiem vai pašnodarbinātiem iedzīvotājiem vecumā no 25 gadiem no 12.03.2018. līdz 16.04.2018. ir iespēja pieteikties mācībām projektā “Nodarbināto personu profesionālās kompetences pilnveide” - izvēlēties apgūt kādu no izglītības programmām, kuras iedzīvotājiem pieejamas ar ES fondu atbalstu.

Lielāko daļu mācību izmaksu sedz ES fondi un valsts, savukārt strādājošajiem iedzīvotājiem jānodrošina 10% līdzmaksājums, kuru var apmaksāt arī darba devējs. Līdzmaksājuma lielums var būt no nepilniem desmit eiro līdz pat vairāk nekā 100 eiro, tas atkarīgs no izvēlētās programmas. Maznodrošinātajiem un trūcīgajiem mācības ir pilnībā bez maksas, kā arī pieejams atbalsts reģionālajai mobilitātei, savukārt strādājošajiem ar invaliditāti - asistenta vai surdotulka izmaksu kompensācija.

Projekts piedāvā profesionālās tālākizglītības, profesionālās pilnveides un neformālās izglītības programmas. Ar tām pieaugušie var ne tikai celt savu esošo kvalifikāciju un iegūt jaunas prasmes, bet arī apgūt citu darba tirgū pieprasītu profesiju 12 tautsaimniecības nozarēs: tekstilizstrādājumu, apģērbu, ādas un ādas izstrādājumu ražošana; pārtikas rūpniecība un lauksaimniecība; ēdināšanas pakalpojumi un tūrisms; drukas un mediju tehnoloģijas; transports un loģistika; enerģētika; ķīmiskā rūpniecība; kultūra; būvniecība; kokrūpniecība; elektronisko un optisko iekārtu ražošana, informācijas un komunikācijas tehnoloģijas; metālapstrāde, mašīnbūve un mašīnzinības.

Mācības varēs apvienot ar darbu, un tās plānots uzsākt 2018. gada jūnijā (aktivitātes norises laiks var mainīties)

Vietnē www.macibaspieaugusajiem.lv ir pieejami mācību piedāvājumi.

Ja kāds no ieinteresētajiem strādājošajiem jūt, ka nepieciešams padoms vai karjeras konsultācija turpmākās karjeras veidošanā un piemērotāko mācību izvēlē, aicinām vēl pirms pieteikšanās izmantot iespēju pieteikties karjeras konsultācijai pie projekta sadarbības partnera Nodarbinātības valsts aģentūras karjeras konsultantiem.

Ja nepieciešama palīdzība, atbalsts, papildu informācija saistībā ar mācību iespējām projekta “Nodarbināto personu profesionālās kompetences pilnveide” ietvaros, sazinies ar projekta koordinatori Skrundas novadā Baibu Eversonei (baiba.eversone@skrunda.lv, tel. 29852292)

Komentāri
Šobrīd nav izveidots neviens komentārs.
<<< Iepriekšējā lapa 1 Nākamā lapa>>>

Pievienot komentāru
Vārds
Atcerēties mani
CAPTCHA
Ievadiet drošības kodu
:: Komentārs::
Bold Italic Underline Strikethrough Subscript Superscript Font color Font Family Font Size Left Align Center Align Right Align Teletype Horizontal Line Marquee Quote Flash Image Image E-mail link hyperlink List
Atlikušo simbolu skaits
Powered by Fusion News © 2006 - 2010, FusionNews.net.

Skrundas novada pašvaldība, Raiņa iela 11, Skrunda, LV-3326, Tel. 63331555, Fax. 63350452, E-pasts dome@skrunda.lv