Vārda dienu svin: Justīne, Juta
   


Marts 2018 LIEPZIEDIŅĀ :: 11.04.2018 08:50:34

Marts "Liepziediņā" aizvadīts ar dažādiem pasākumiem un aktivitātēm - leļļu izrāde, klaunu šovs, pārrunāti drošības jautājumi, veidota izstāde un, protams, svinētas Lieldienas.

6. martā  iestādē viesojās Skrundas bērnu bibliotēka, lai ikviens 5-6 gadīgais varētu samainīt izlasītās grāmatas pret citām. 

8. martā atraktīvu izrādi mūsu pirmsskolas izglītības iestādē sniedza Cirks – klaunu šovs “OKI – DOKI”.

15. martā pie mums viesojās pārstāve no Latvijas Dzelzceļa  – stāstīja un rādīja filmiņas  par drošību uz dzelzceļa, par pārbrauktuves pareizu šķērsošanu, par uzvedību uz perona. Bērni savās atbildēs parādīja labas zināšanas. Dāvanā saņēmām krāsojamās grāmatas.

No 19. līdz 23. martam daiļliteratūras nodarbības 3., 4., 5., 6. bērnu grupai Skrundas Bērnu bibliotēkā.

5. grupas uzvedums  M. Stāraste “Ģeņģerītis” (par sienāzīti)

No 19. līdz 23. martam tēmas ietvaros – Latvija cauri gadsimtam – pētījām Latvijas nacionālās bagātības – dzintaru, māla keramiku. Bērniem visas nedēļas garumā bija iespēja darboties ar mālu, katrā grupā ar vecāku atbalstu tika sarīkotas keramikas un dzintara izstrādājumu izstādes.

15. martā bērnurītā Krāsiņas-māsiņas paši mazākie iesaistījās dažādos rotaļuzdevumos, dziesmās un dejās par krāsām. Pasākumu vadīja Krāsiņas–māsiņas.

27. martā mūsu iestādē viesojās komponists Ēriks Balodis ar savu leļļu teātra izrādi ”Gliemezīša piedzīvojumi Lieldienās”. Bērni ar lielu interesi skatījās izrādi par draudzību, par to, ka būt labam ir labi.

29. martā visi pulcējās zālē uz Lieldienu svētkiem. Skolotājas bija sagatavojušas teatrālu uzvedumu par Lieldienu zaķi un viņa draugiem Vardi, Cīruli. Bērni uzvedumā iesaistījās ar tautasdziesmām, dziesmām, tautas ticējumiem, tautas dejām un rotaļām.

Svētki turpinājās pagalmā. Tika rīkotas jautras stafetes un spēles, bērni varēja izšūpoties vairāku veidu šūpolēs.

 

Bērnu zīmējumu izstāde “Nāc nākdama Lieldienīte”

70 bērni iesaistījās “Zaļās aptiekas” rīkotajā zīmējumu konkursā “Uzzīmē apsveikumu māmiņai!”. 

8 bērni no 5. grupas piedalījās SIA “Liepājas RAS” rīkotajā pirmsskolas vecuma bērnu radošo darbu konkursā “Mana iela šodien un pēc 18 gadiem”.

Informāciju sagatavoja: Dzintra Eglīte, PII "Liepziediņš" vadītāja

Komentāri
Šobrīd nav izveidots neviens komentārs.
<<< Iepriekšējā lapa 1 Nākamā lapa>>>

Pievienot komentāru
Vārds
Atcerēties mani
CAPTCHA
Ievadiet drošības kodu
:: Komentārs::
Bold Italic Underline Strikethrough Subscript Superscript Font color Font Family Font Size Left Align Center Align Right Align Teletype Horizontal Line Marquee Quote Flash Image Image E-mail link hyperlink List
Atlikušo simbolu skaits
Powered by Fusion News © 2006 - 2010, FusionNews.net.

Skrundas novada pašvaldība, Raiņa iela 11, Skrunda, LV-3326, Tel. 63331555, Fax. 63350452, E-pasts dome@skrunda.lv