Vārda dienu svin: Inuta, Brencis, Audris
   


Domes deputāti apskata uzņēmējdarbības laukumu un spriež par attīstību :: 12.04.2018 10:41:32

10. aprīlī pēc Attīstības komitejas sēdes domes deputāti kopā ar izpilddirektoru Gunti Putniņu un SIA “Skrundas komunālā saimniecība” (SKS) valdes locekli Kasparu Kutuļsku devās uz Kalna ielu 17, kur plānots izveidot uzņēmējdarbības laukumu.

Savulaik šajā teritorijā atradusies betona rūpnīca, kas ražojusi betona maisījumu militārās pilsētiņas vajadzībām. Šobrīd par šīs rūpnīcas kādreizējo pastāvēšanu liecina vien betona plāksnes, kas tolaik tika izvietotas uz ceļa, lai smagais transports varētu pa to pārvietoties. Gadu gaitā teritorija tikusi ievērojami piegružota un tagad to visu plānots sakopt, radot uzņēmējdarbībai labvēlīgu vidi.

Tika spriests par inženierkomunikāciju izbūves iespējām, elektrības pieslēgumu. Līdz ar jaunās apakšstacijas izbūvi, būs pieejama nepieciešamā elektrības jauda, lai šeit nākotnē varētu darboties uzņēmēji.

Izpilddirektors Guntis Putniņš atzīst, ka skatoties un meklējot vietu, secināts, ka šī uzņēmējdarbības attīstīšanai varētu būt piemērotākā, jo netālu ir ūdens un kanalizācijas pieslēgums, kā arī maģistrālais gāzes vads, turklāt teritorija ir gana liela – 11,7 ha, lai šeit varētu veidot ražotnes.

Tāpat tika apskatīts lapu laukums un lielgabarīta atkritumu novietnes angārs. Izpilddirektors ar deputātiem sprieda par labāko risinājumu lapu laukuma izveidei, cik lielu platību tam vajadzētu atvēlēt un ko pēc tam darīt ar savestajām lapām.

Teksts un foto: Iveta Rozenfelde, sabiedrisko attiecību speciāliste

Komentāri
Šobrīd nav izveidots neviens komentārs.
<<< Iepriekšējā lapa 1 Nākamā lapa>>>

Pievienot komentāru
Vārds
Atcerēties mani
CAPTCHA
Ievadiet drošības kodu
:: Komentārs::
Bold Italic Underline Strikethrough Subscript Superscript Font color Font Family Font Size Left Align Center Align Right Align Teletype Horizontal Line Marquee Quote Flash Image Image E-mail link hyperlink List
Atlikušo simbolu skaits
Powered by Fusion News © 2006 - 2010, FusionNews.net.

Skrundas novada pašvaldība, Raiņa iela 11, Skrunda, LV-3326, Tel. 63331555, Fax. 63350452, E-pasts dome@skrunda.lv